Beyonce i JAY-Z podali datę premiery fizycznej wersji płyty


2018.07.02

opublikował:

Beyonce i JAY-Z podali datę premiery fizycznej wersji płyty

foto: kadr z wideo

Choć fizyczne nośniki nie cieszą się już tak dużą popularnością, wieszczenie ich rychłej śmierci wydaje się grubą przesadą. Artyści i wytwórnie wciąż dbają o to, by wydawnictwa debiutujące w digitalu i na platformach streamingowych, prędzej czy później ukazywały się także na płytach CD i winylach.

16 czerwca w sieci nieoczekiwanie pojawił się wspólny album JAYA-Z i Beyonce zatytułowany „Everything is Love”. Wydawnictwo spotkało się z ciepłym przyjęciem krytyki (tutaj znajdziecie naszą recenzję), a także słuchacze. Wprawdzie płyta debiutowała „zaledwie” na drugiej pozycji zestawienia Billboardu, ale warto zaznaczyć, że ukazała się w sobotę popołudniu, czyli dzień później niż wychodzące w piątki konkurencyjne albumy.

Premierze „Everything is Love” w wersji elektronicznej nie towarzyszyła informacja dotycząca daty wydania materiału na CD. Dopiero dziś dowiedzieliśmy się, że premierę wersji fizycznej zaplanowano już na najbliższy piątek. Dystrybutorem albumu na terenie Polski będzie Sony Music. Póki co brak informacji na temat ewentualnego wydania winylowego.

Polecane

Share This