Beyonce na Orange Warsaw Festival 2013


2013.02.04

opublikował:

Beyonce na Orange Warsaw Festival 2013

Dziś rano organizatorzy Orange Warsaw Festival na specjalnej konferencji mają podać szczegóły nadchodzącej edycji festiwalu, jednak już w nocy na ich profilu Facebook pojawiła się taka oto informacja: „Edycja 2013 STARTUJE! Beyoncé gwiazdą pierwszego dnia Orange Warsaw Festival 2013 w ramach światowej trasy koncertowej The Mrs. Carter Show World Tour Starring BEYONCÉ.! Cdn…„.

Co jeszcze mają w zanadrzu? Damy wam znać.

Również dziś w nocy czasu polskiego, w Nowym Orleanie odbył się 47. finał ligi futbolu amerykańskiego NFL – Super Bowl. W przerwie meczu, tradycyjnie już zaprezentowano spektakularny, 13-minutowy koncert. W tym roku show należało do Beyonce. Komentatorzy byli zgodni, iż jest to świeta okazja do poprawienia jej pozycji po „aferze hymnowej”.

Piosenkarka rozpoczęła występ od wykonania fragmentu „Love On Top”
z ostatniego albumu „4”. Później przyszła już pora na prawdziwe hity,
m.in. „Crazy Love”, „Baby Boy” czy „Halo”. W trzech utworach –
„Bootylicious”, „Independent Woman Part I” i „Single Ladies” – Beyonce
towarzyszyły koleżanki z Destiny`s Child: Kelly Rowland i Michele
Williams. To pierwszy wspólny występ tego zespołu od kilku lat.


Jak wynika z plakatu opublikowanego na stronie Live Nation UK, nadchodząca trasa Beyonce będzie się nazywała „The Mrs. Carter Show”. Słowa te nawiązują do małżeństwa wokalistki z Seanem Carterem, znanym lepiej jako Jay-Z.

Przedstawiciele brytyjskiego Live Nation nie skomentowali jeszcze tych podejrzeń – wysuniętych po raz pierwszy przez Billboard.com. Wiadomo jednak, że Beyonce od pewnego czasu pracuje nad piątym solowym albumem. Dotychczas powstało około pięćdziesięciu piosenek, z których część została napisana i wyprodukowana m.in. przez Pharrella Williamsa, The-Dreama, Justina Timberlake`a i Timbalanda.

Polecane

Share This