Beyoncé jest spokrewniona z właścicielem niewolników


2018.08.07

opublikował:

Beyoncé jest spokrewniona z właścicielem niewolników

foto: mat. pras.

Beyoncé w nowym wywiadzie opowiedziała o swoim pochodzeniu. Gwiazda otworzyła się dziennikarce magazynu Vogue i przyznała, że jest spokrewniona z właścicielem niewolników.

Artystka powiedziała, że ​​niedawno dokładnie sprawdziła swoje pochodzenie i odkryła, że ​​jest spokrewniona z właścicielem niewolników, który zakochał i ożenił się z jedną z niewolnic. – Pochodzę z linii złamanych relacji damsko-męskich, nadużywania władzy i nieufności. Dopiero gdy to do mnie dotarło, byłam w stanie rozwiązać konflikty w swoim związku. Łączenie się z przeszłością i znajomość własnej historii sprawia, że ​​jesteśmy rozbici – powiedziała wokalistka. – Musiałam to przemyśleć. Pytałam, co to znaczy i starałam się przedstawić to z innej perspektywy. Teraz wierzę, że dzięki temu Bóg dał mi bliźnięta. Męskie i żeńskie energie po raz pierwszy mogły współistnieć i rosnąć w mojej krwi. Modlę się, abym mógł złamać przekleństwo w mojej rodzinie i aby moje dzieci miały mniej skomplikowane życie – kontynuuje.

Beyoncé opowiedziała także o wrażeniach z trasy On The Run Tour II. Największe wrażenie na niej zrobiło show w Berlinie, ponieważ miało miejsce na stadionie Olympiastadion. – To było miejsce, które było użyte do promowania retoryki nienawiści, rasizmu i podziałów. Jest to miejsce, w którym Jesse Owens zdobył cztery złote medale, niszcząc mit białej supremacji – wyjaśniła.

Beyoncé i Jay-Z próbowali wynająć Koloseum

Na początku lipca para grała koncert w Rzymie. Według włoskiej gazety “Il Messaggero”, artystka złożyła wniosek do lokalnych władz, aby w dniach 7 i 8 lipca wypożyczyć… Koloseum. Jak widać wynajęcie paryskiego Luwru do klipu “Apeshit” nie było jednorazowym wyczynem.

Wniosek został odrzucony przez włoskie Ministerstwo Dziedzictwa Kulturowego. Ministerstwo zaznaczyło, że pismo zostało złożone w bardzo krótkim czasie, stąd prośba nie została pozytywnie rozpatrzona. Jak napisano w oświadczeniu – Koloseum jest “bardzo skomplikowanym miejscem”.

Nie wiadomo jednak, po co parze było potrzebne akurat Koloseum. Pojawiły się plotki, że być może miało posłyżyć Carterom do kolejnego klipu.

Polecane

Share This