Beyonce wyda w przyszłym miesiącu?


2012.12.06

opublikował:

Beyonce wyda w przyszłym miesiącu?

Na początku lutego Beyonce zagra krótki koncert w przerwie oglądanego przez miliony telewidzów finału Super Bowl. Jak zdradził kompozytor i wokalista The-Dream, jeszcze przed tym występem powinniśmy się spodziewać nowych nagrań od artystki.

– Szykuje się do wydania nowego materiału. Jestem przekonany, że usłyszycie od niej nowe nagrania jeszcze przed koncertem w przerwie Super Bowl – powiedział.

The-Dream potwierdził też, że trwają prace nad kolejnym studyjnym albumem Beyonce. – Latem zaczęła nagrywać, a obecnie jest już na takim etapie, że może zacząć powoli ujawniać karty – dodał.

Beyonce wyda w przyszłym miesiącu?

Beyonce umieściła na swojej oficjalnej stronie internetowej grafikę z napisem: „Leave your footprint on 19 August 2012”.

Wśród fanów natychmiast pojawiły się pogłoski, jakoby artystka szykowała nowy materiał. Ile jest w tym racji – przekonamy się 19 sierpnia. Wy też tego dnia zostawcie ślad na stronie www.beyonce.com.

Przypomnijmy, że ostatni album Beyonce, „4”, ukazał się w ubiegłym roku. Z kolei w styczniu artystka urodziła pierwsze dziecko, córkę Blue Ivy – owoc małżeństwa z Jayem-Z.

Popularne newsy

Polecane

Share This