Beyonce zagra na Orange Warsaw Festival


2013.02.06

opublikował:

Beyonce zagra na Orange Warsaw Festival

Organizatorzy Orange Warsaw Festival potwierdzili na specjalnie zorganizowanej konferencji prasowej, że jedną z gwiazd tegorocznej edycji imprezy będzie Beyonce.

Festiwal odbędzie się w dniach 25-26 maja na warszawskim Stadionie Narodowym. Dziś o godz. 12 na stronie ebilet.pl rusza specjalna promocyjna sprzedaż biletów:

Beyonce to jedna z największych gwiazd muzyki pop i r&b. Piosenkarka wydała dotychczas cztery solowe albumy. Ostatni, „4”, w 2011 roku. Na najbliższe miesiące planowany jest kolejny krążek. Piosenkarka ma już nagranych ponad 50 utworów, nad którymi pracowała m.in. z Pharrellem Williamsem, Timbalandem i Justinem Timberlakiem.

Koncert w Warszawie odbędzie się w ramach trasy The Mrs. Carter Show World Tour Starring Beyonce.

Również dziś w nocy czasu polskiego, w Nowym Orleanie odbył się 47. finał ligi futbolu amerykańskiego NFL – Super Bowl. W przerwie meczu, tradycyjnie już zaprezentowano spektakularny, 13-minutowy koncert. W tym roku show należało do Beyonce. Komentatorzy byli zgodni, iż jest to świeta okazja do poprawienia jej pozycji po „aferze hymnowej”.

Piosenkarka rozpoczęła występ od wykonania fragmentu „Love On Top” z ostatniego albumu „4”. Później przyszła już pora na prawdziwe hity, m.in. „Crazy Love”, „Baby Boy” czy „Halo”. W trzech utworach – „Bootylicious”, „Independent Woman Part I” i „Single Ladies” – Beyonce towarzyszyły koleżanki z Destiny`s Child: Kelly Rowland i Michele Williams. To pierwszy wspólny występ tego zespołu od kilku lat.


Polecane

Share This