Bezczel: „Nie mam dostępu do Instagrama, Facebooka i YouTube’a. Włamali mi się”


2019.01.30

opublikował:

Bezczel: „Nie mam dostępu do Instagrama, Facebooka i YouTube’a. Włamali mi się”

fot. kadr z wideo

Rano informowaliśmy, że instagramowy profil Bezczela zniknął z sieci. Artyści mają w zwyczaju czyszczenie swoich kont z treści lub czasowe ukrywanie ich. Zadzwoniliśmy do Bezczela, by zapytać o przyczynę takiego ruchu. – Ktoś mi się włamał – odparł Bezczel. – Włamali mi się na Instagram, Facebook i YouTube. Odcięli mnie od wszystkiego w tym samym momencie – dodał artysta.

Na Instagramie nie da się obecnie znaleźć profilu Bezczela. Jego fanpage istnieje, ale zniknął stamtąd ostatni post – wczorajszy diss na Szpaka „Don CweliSzon”. – Dowiaduję się o tym od ciebie. Nie widziałem tego bo naprawdę nie mogę się zalogować. Ktoś włamał mi się na konta i zmienił hasła – powiedział nam Bezczel.

Raper stracił dostęp do swoich profili w nocy. Jeszcze wieczorem publikował Instastory ze studia nagraniowego, w którym kończył nagrywać diss na Szpaka. – Kawałek jest gotowy, ale nie mam jak go wrzucić, bo cały czas nie mogę się dostać na swój kanał – przyznał Bezczel.

Chwilę po tym, jak konto Bezczela zniknęło z Instagrama, w jego miejscu pojawił się profil @bezczel_adh, którego właściciel twierdził, że to nowe oficjalne konto Bezczela. Na Instastory nowego profilu pojawiły się dwa wpisy informujące o włamaniu na profil @bezczel_adhd. – Nie mam z tym nic wspólnego, to nie ja założyłem ten nowy profil – skomentował białostocki MC. Tego konta także nie da się już znaleźć na Instagramie.

Polecane

Share This