Białas czy KęKę, Drake czy The Weeknd? Zobaczcie, jak wybierał VNM


2021.02.02

opublikował:

Białas czy KęKę, Drake czy The Weeknd? Zobaczcie, jak wybierał VNM

fot. kadr z wideo

2020 miał przynieść aż dwa albumy VNM-a. Po wydaniu dobrze przyjętego „Hope For The Best” raper zapowiedział, że zakończy rok premierą albumu „EXIT2020”. Niestety, na skutek zawirowań związanych z pandemią koronawirusa wydawnictwo finalnie trafiło na rynek dopiero w styczniu 2021. Venom rozpoczął promocję materiału, publikując trzecią odsłonę „Linii”, potem były jeszcze m.in. „Autonomia”, „Ataraksja” czy „Viral” z gościnnym udziałem Bonsona, aż wreszcie w dniu sklepowej premiery krążka słuchacze mogli zobaczyć znakomity obrazek do piosenki „A raz tak” nagranej wspólnie z Grubsonem. Raperzy wyruszyli w pełną przygód podróż kosmiczną, by podzielić się z fanami uwagamii na temat cienkiej granicy pomiędzy oczekiwaniami słuchaczy, a swobodą działań artysty.

VNM nie może chwilowo dawać koncertów, dlatego raper skupia się na promocji swojego materiału w mediach. Nanale 6:45 by Maqoo Macieja Dobkowicza pojawił się nowy odcinek czyklu To Czy To z udziałem szefa DeNekstBest. W programie obok muzycznych pytań, w których raper musi wybierać m.in. między Białasem i KęKę, Drake’em i The Weekndem czy pomiędzy Sade i Kehlani, nie zabrakło również wątków związanych z grami i innymi formami spędzania wolnego czasu przez artystę.

„Hope For The Best” debiutowało w czerwcu na drugiej pozycji Olisu. W czwartek dowiemy się, jak w premierowym tygodniu na liście poradził sobie jego następca. Obok wspomnianych już Bonsona i Grubsona na „EXIT2020” pojawili się m.in. Pawbeats w nietypowej dla siebie roli oraz Mateusz Krautwurst. Nowy krążek Venoma znajdziecie już w sklepach muzycznych na terenie całego kraju, wydawnictwo nadal można zamawiać także ze sklepu wytwórni DeNekstBest.

Jeszcze przed premierą „EXIT2020” Venom spotkał się w naszej redakcji z Marcinem Flintem. Panowie rozmawiali nie tylko o nowej płycie rapera, ale także m.in. o realiach rynku muzycznego w Polsce. Jeśli nie widzieliście jeszcze tego odcinka Flintesencji, zachęcamy do nadrobienia.

OBSERWUJ NAS NA FACEBOOKU

Polecane


Share This