Białas: „Dostajemy setki maili z prośbą o dotłoczenie”


2016.07.26

opublikował:

Białas: „Dostajemy setki maili z prośbą o dotłoczenie”

Będzie dodatkowy nakład preorderowych zestawów. Ale będzie też niespodzianka dla tych, którzy zamówili wydawnictwo w ciemno.

Wczoraj ok. 19.00 ruszyła przedsprzedaż nadchodzącego albumu Białasa „H8M4”. Oprócz standardowego wydania raper przygotował także ściśle limitowane do 1000 kopii czteropłytowe wydawnictwo, w skład którego oprócz płyty weszły także trzy mixtape’y. Fani wykupili cały nakład numerowanych i podpisanych kopii w ciągu zaledwie czterech godzin. Białas przyznaje, że został storpedowany prośbami o dotłoczenie czteropłytowych boxów, więc zdecydował się wyjść naprzeciw oczekiwaniom.

Nie ma jeszcze żadnego singla, a wy już oszaleliście po kawałku refrenu „Blakablaka” – mówi w adresowanym do fanów nagraniu Białas dziękując za otrzymane zaufanie, po czym wyjaśnia, że SB Maffija label dotłoczy dodatkowy 1000 kopii quadrologii „H8M4” (płyta plus trzy mixtape’y), ale ani jednej więcej. Ponadto wydawnictwa z dodatkowej puli nie zostaną ponumerowane, by uhonorować tych, którzy zamówili płyty wcześniej. Mało tego, osoby zamawiające limitowaną quadrologię w niedzielę, dostaną bonusową EP-kę „Miej wiarę” nagraną przez Białasa z MMX-em. Więcej informacji w poniższym nagraniu.

Jeszcze dziś ma się pojawić teledysk do kawałka „Blakablaka”. Pierwotnie premierę klipu zapowiedziano na 15.00, jednak Białas wyjaśnił, że klip pojawi się w późniejszych godzinach.

 

 

Polecane

Share This