Białas gościem Oliwki Brazil. Klip do „Karaluchów” już w sieci


2022.01.18

opublikował:

Białas gościem Oliwki Brazil. Klip do „Karaluchów” już w sieci

fot. YouTube

Powiedzieć o niej, że jest kontrowersyjna, to jakby nic nie powiedzieć… Oliwka Brazil prezentuje swój nowy singiel „Karaluchy”, w którym gościem jest Białas. Zapowiadany pierwotnie na końcówkę roku numer trafił do sieci dopiero teraz, ponieważ z racji na problemy covidowe prace nad klipem się przedłużyły. Czy ten numer stanie się kolejnym viralem Oliwki na Tik Toku i przebije zasięgi poprzednich utworów?

Oliwka Brazil wkroczyła na polską scenę muzyczną jak nikt inny przed Nią. Dwa solowe single wystarczyły by znalazła się na ustach wszystkich słuchaczy polskiego rapu (i nie tylko). Wydane do tej pory utwory „Big Mommy” oraz „Kokieterka” uzyskały wielomilionowe zasięgi zarówno na YouTube, jak i w serwisach streamingowych. W międzyczasie artystka pojawiła się także gościnnie u Young Leosi w utworze „Stonerki”.

Rzesza słuchaczy, tysiące komentarzy i rozpoczęta trasa koncertowa tylko zwiększają oczekiwania wobec kolejnych ruchów Oliwki Brazil, ale połączenia sił z Białasem nikt się nie spodziewał. Video do ich wspólnego singla, które zrealizował Enzym, zobaczyć można na YouTube.

Polecane

Share This