Białas & Lanek zmieniają okładkę płyty?


2018.08.21

opublikował:

Białas & Lanek zmieniają okładkę płyty?

foto: osiemdziewiec

Opublikowana wczoraj przez Białasa ilustracja martwego gołębia poruszyła fanów i wywołała lawinę komentarzy. SB Maffija Label informowało, że właśnie tak będzie wyglądać okładka albumu „HYPER2000”, ale dziś dowiadujemy się, że był to jedynie fake, mający wywołać dyskusję.

Martwy gołąb. Kilka godzin przed wykonaniem naszego zdjęcia, żył, odczuwał, istniał. Dziś jedynym wspomnieniem po tym stworzeniu jest nasz performance. Ludzki mózg nie chce widzieć śmierci, podświadomie boi się jej i próbuje zignorować jej istnienie. Musimy jednak pamiętać że jesteśmy tutaj tylko na chwilę, sto lat z naszej perspektywy to mnóstwo czasu, dziesięć tysięcy to już niewyobrażalnie wiele. Jesteśmy ziarenkiem w piasku na ogromnej plaży czasu. Winniśmy się delektować każdą minutą istnienia, każdą emocją która w nas jest, złą czy dobrą – czytamy w oświadczeniu artystów.

Poniżej docelowa okładka albumu, którą – podobnie jak oprawę wizualną wszystkich singli – wykonał Rafał Klaus.

Szczegóły płyty mamy poznać wkrótce.

„Martwy gołąb. Kilka godzin przed wykonaniem naszego zdjęcia, żył, odczuwał, istniał. Dziś jedynym wspomnieniem po tym stworzeniu jest nasz performance. Ludzki mózg nie chce widzieć śmierci, podświadomie boi się jej i próbuje zignorować jej istnienie. Musimy jednak pamiętać że jesteśmy tutaj tylko na chwilę, sto lat z naszej perspektywy to mnóstwo czasu, dziesięć tysięcy to już niewyobrażalnie wiele. Jesteśmy ziarenkiem w piasku na ogromnej plaży czasu. Winniśmy się delektować każdą minutą istnienia, każdą emocją która w nas jest, złą czy dobrą. HYPER2000 to suma emocji i przeżyć naszej ery, ery roku 2000. Nasz ślad w czasoprzestrzeni. Poniżej docelowa okładka albumu, którą wykonał dla nas Rafał Klaus – podobnie jak oprawę wizualną wszystkich singli. @bialas_h8me & @lanek_1” #białas #lanek #HYPER2000 #okładka #cover #gołąb #sbmaffija #sbm #sbmaffijasierozwija #gonimysnyzulicy

Post udostępniony przez SB Maffija (@sbmaffija_official)

Polecane

Share This