Bilety na Block Party x Łomża już dostępne


2020.02.20

opublikował:

Bilety na Block Party x Łomża już dostępne

W czerwcu 2020 wystartuje Block Party x Łomża, czyli ogólnopolski cykl wydarzeń festiwalowych, który odwiedzi dziewięć największych miast w całym kraju. Swój udział w poszczególnych wydarzeniach trasy potwierdzili już PRO8L3M, DZIARMA, Bitamina, schafter i Taco Hemingway. Wejściówki na każde z wydarzeń kupicie w Empik Bilety oraz w aplikacji Going.

Ruszyła już regularna sprzedaż biletów na każde z wydarzeń cyklu Block Party x Łomża. Pierwsze pule biletów po 85 PLN zeszły niemal na pniu. Aktualne ceny wejściówek można sprawdzić na platformie Going.

Spektakularne plenerowe koncerty – połączone z bogatą oprawą wizualną – to doskonała okazja, aby podziwiać występy rodzimej czołówki urban music. Organizatorzy Block Party x Łomża podali pełen harmonogram zaplanowanych na czerwiec wydarzeń:

05.06 Rzeszów – Skwer Millenium Hall
06.06 Katowice – Parking Fabryka Porcelany
10.06 Gdańsk – PLENER 33 Stocznia Gdańsk
12.06 Kraków – Parking VIP Wisła Kraków
13.06 Warszawa – Progresja Scena Letnia
19.06 Poznań – Polana Harcerza
20.06 Łódź – Ogrody Geyera
26.06 Szczecin – Plac Gryfitów
27.06 Wrocław – Pergola

Wśród pierwszej piątki ogłoszonych na poszczególne miasta artystów znaleźli się: PRO8L3M, DZIARMA, Bitamina, schafter i Taco Hemingway. Czekają nas więc dodatkowe premierowe koncerty “Art Brut 2”, “Kwiatów i korzeni”, a także “audiotele”. Wkrótce czekają nas kolejne odsłony line-upu.

Więcej informacji na oficjalnej stronie www oraz na kanałach socialowych Blockparty x Łomża.

Oprócz niezapomnianych wrażeń muzycznych każdy przystanek na trasie Block Party x Łomża to wygodna, przyjazna i w pełni wyposażona strefa gastro Łomża Jasne Pełne, przygotowana przez głównego partnera festiwalu.

Formuła block party sięga głębokich lat 80., kiedy to DJ-e wraz ze swoimi ulicznymi składami mierzyli się na wyjątkową selekcję muzyczną i głośność sound systemów w osiedlowych parkach Nowego Jorku. Block Party x Łomża nawiązuje do tej tradycji, organizując największą współczesną trasę festiwalową polskiej muzyki miejskiej.

Polecane

Share This