Bilety na Dead Can Dance w sprzedaży


2012.03.03

opublikował:

Bilety na Dead Can Dance w sprzedaży

Ruszyła sprzedaż biletów na koncert Dead Can Dance! Bilety do kupienia wyłącznie za pośrednictwem systemu eBilet na www.ebilet.pl oraz w sieci Empik.

Ceny biletów na koncert w warszawskiej Sali Kongresowej:strefa 1 – 299 PLN

strefa 2 – 259 PLN

strefa 3 – 150 PLN

strefa 4 – 130 PLN

Dead Can Dance wraca na scenę z nowym materiałem. Będzie to pierwszy koncert od momentu wielkiego sukcesu grupy z 2005 roku, kiedy to formacja wyprzedała całą trasę koncertową. World Tour 2012/2013 rozpocznie się w Europie, gdzie zagrają dwadzieścia dwa koncerty. Pierwszy występ odbędzie się w Istambule. Przez kolejne osiem miesięcy Dead Can Dance odwiedzi 4 kontynenty.

W Polsce zagrają 15 października w Sali Kongresowej. Podczas światowej trasy koncertowej Dead Can Dance będą prezentowali materiał z najnowszej płyty, która jest długo wyczekiwanym wydawnictwem po „Spiritchaser” z 1996 roku.


„Jesteśmy bardzo podekscytowani wspólną pracą w studiu. Teksty zaczęliśmy pisać wiosną 2011, ostatnie nagrania zrealizujemy w Quivvy Studios w Irlandii na początku tego roku. To będzie wiosenny album, który zbiegnie się w czasie z naturalnym przebudzeniem wynikającym z reaktywacji grupy. Nasze plany koncertowa są bardzo zaawansowane, zebraliśmy wspaniałą grupę muzyków, którzy zdecydowali się zawiesić własne działania artystyczne na okres trwania World Tour` 2012 / 2013” – Brendan Perry.

Polecane

Share This