Bilety na Fink jeszcze w sprzedaży


2012.09.06

opublikował:

Bilety na Fink jeszcze w sprzedaży

FINK  już 15 listopada w warszawskim Klubie Stodoła!

Fink (Fin Greenall) – brytyjski autor tekstów, gitarzysta, producent i DJ z Brighton. Fink to także nazwa grupy koncertowej w skład której wchodzą również Guy Whittaker (bas) i Tim Thornton (perkusja). Artysta wydaje płyty w niezależnej wytwórni Ninja Tune. Jest autorem tekstów m.in. dla Johna Legenda. Współtworzył piosenkę Half Time Amy Winehouse, ktora ukazał się w pośmiertnym wydawnictwie artyski zatytułowanym Lioness: Hidden Treasures.

Fink  urodził się w Kornwalii i dorastał w Bristolu. Pochodził z muzykalnej rodziny. Jego ojciec był muzykiem folkowym, a matka managerem muzycznym. Jako nastolatka oraz na początku swojej kariery inspirowała go muzyka house oraz acid-jazz. Uzyskał dyplom z historii i anglistyki na Uniwersytecie Leeds, oraz podpisał kontrakt z Kikin` Records. Pracował jako promotor londyńskiego klubu, oraz jako DJ.

W 2001 roku Fink nagrał pierwszy album dla wytwórni Ninja Tune – Fresh Produce, jednak to drugie dzieło muzyka – Biscuits for Breakfast z 2006 roku zdefiniowało jego styl muzyczny.


BILETY:

77 pln – miejsca stojące

15 listopada 2012, Warszawa, Klub Stodoła.

Wejście od 18:00


Tagi


Polecane

Share This