Bilety na koncert Grandmaster Flash`a już w sprzedaży


2011.02.23

opublikował:

Bilety na koncert Grandmaster Flash`a już w sprzedaży

Bilety na pierwszy i jedyny w Polsce występ legendarnego didżeja Grandmastera Flasha już w sprzedaży, wejściówki w cenie 39 pln dostępne są w sieciach Ticketpro i Eventim.

Grandmaster Flash – jeden z ojców-założycieli kultury hip-hop, pionier turntablismu i współautor kultowego przeboju „The Message” – pierwszego zaangażowanego społecznie utworu w dziejach muzyki rap – wystąpi już 11 marca w stołecznym „Butiklubie” na specjalnej i jedynej w naszym kraju imprezie, gdzie zaprezentuje najgorętsze oldschoolowe beaty ze złotych dekad lat 80 i 90.

Flash i The Furious Five jako pierwsi z hiphopowych artystów zostali w 2007 roku uroczyście wprowadzeni do Rock and Roll Hall of Fame. Pochodzący z Barbadosu Joseph Saddler wynalazł też fundamentalną technikę skreczowania, znaną dziś powszechnie jako cutting. Był też autorem pierwszego turntablistycznego utworu – „The Great Adventures of Grandmaster Flash on the Wheels of Steel” – zarejestrowanego w 1981 roku na żywo, przy użyciu aż trzech gramofonów jednocześnie!

Butiklub

ul. Przeskok 2

Warszawa

piątek, 11 marca 2011

wejście od 20:00

Impreza tylko dla osób pełnoletnich.

Będziesz? Potwierdź swoją obecność na facebook`u: http://www.facebook.com/event.php?eid=141786962550080

Polecane

Share This