Bilety na koncert Parov Stelar Band w Stodole wyprzedane


2012.05.24

opublikował:

Bilety na koncert Parov Stelar Band w Stodole wyprzedane

Już jutro w warszawskiej Stodole wystąpi Parov Stelar Band! Wszystkie bilety na ten koncert zostały wyprzedane i w dniu występu w klubie nie będzie prowadzona ich sprzedaż!

Rozpiska godzinowa imprezy przedstawia się następująco:

19:00 wejście do klubu

20:00 support – DJ Pat Poree

21:00 Parov Stelar Band

Parov Stelar to austriacki producent i muzyk Marcus Füreder. Uwagę świata przyciągnął świetnym debiutanckim albumem „Rough Cuts” (2004). Jego muzyka jest doskonałym przykładem kontynuacji trip-hopu, dziś ewoluującego w stronę lounge i downtempo, pełnego ciepłych, stylowych elektronicznych brzmień. Muzyka Parova w znacznej mierze opiera się jednak na naturalnych brzmieniach m.in. trąbki, kontrabasu czy fortepianu. Artysta ma na swoim koncie trzy solowe albumy oraz wspólny projekt z The Wolf Mayer Orchestra. Jego nagrania znane są z takich kompilacji jak „Hotel Costes”, „Many Ray” czy „Stress Free”, a Polsce chociażby ze składanek z cyklu „Pinacolada”.

Dwupłytowy album „Coco” wydany został w 2009 roku, a inspirowany był jazzem lat 20. XX wieku oraz swingiem. Pierwsza płyta to klimaty nu jazzowe, zaś druga CD to zebranie house’owych kawałków tego austriackiego DJ-a, do tej pory dostępnych jedynie na singlach.

Poprzednie koncerty zespołu w Polsce pokazały jak olbrzymi potencjał drzemie w ich chwytliwych, a przy tym wyrafinowanych utworach i jak doskonale sprawdzają się one w wersji koncertowej. Seria koncertów w Polsce będzie okazją do promocji nowego wydawnictwa płytowego zespołu – „The Princess” – który swoją premierę miał 19 kwietnia.

Polecane

Share This