Bilety na koncert Steve`a Vaia już w sprzedaży


2012.07.18

opublikował:

Bilety na koncert Steve`a Vaia już w sprzedaży

Znane są już ceny biletów na jedyny polski koncert Steve`a Vaia (28.10, Stodoła w Warszawie)! Wejściówki kosztują 120 zł (przedsprzedaż) oraz 130 zł (w dniu koncertu).

Dostępna jest limitowana liczba specjalnych biletów na balkon w cenie 150 zł (więcej informacji u organizatora).

Vai jest prawdziwym wirtuozem gitary, wizjonerskim kompozytorem i producentem muzycznym, uznawanym za jednego z najlepszych gitarzystów wszech czasów. Gry na gitarze zaczął się uczyć w wieku 12 lat od samego Joe Satrianiego, zaś w wieku 18 zaczął karierę u boku Franka Zappy! Przez te wszystkie lata zdobył wiele nagród – zaczynając od statuetek Grammy, a na Les Paul Award kończąc. Na swoim koncie ma ok. 60 płyt. W jego dyskografii znajdują się m.in. albumy nagrane wspólnie z Zappą, Davidem Lee Rothem (Van Halen) czy Whitesnake.

W sierpniu ukaże się kolejny (szesnasty już) solowy album Vaia – „The Story of Light”. To kontynuacja wydanej w 2005 roku płyty „Real Illusions: Reflections”. W nagraniach udział wzięli liczni goście, jak np. Aimee Mann czy Beverly McClellan. To właśnie w ramach promocji tej płyty muzyk przyjedzie do Polski.

Polecane

Share This