Bilety na Orange Warsaw Festival 2013 wciąż w sprzedaży

Miasteczko festiwalowe rusza już w piątek


2013.05.22

opublikował:

Bilety na Orange Warsaw Festival 2013 wciąż w sprzedaży

Dobra wiadomość dla wszystkich, którym jeszcze nie udało się kupić biletów na Orange Warsaw Festival 2013 na Stadionie Narodowym, a chcieliby zobaczyć występy największych gwiazd światowej muzyki, jak m.in. Beyonce, The Offspring, Fatboy Slim, Cyperss Hill.

W sprzedaży są dostępne zarówno bilety 1-dniowe, jak 2-dniowe. Warto dodać, że każdy, kto kupi bilet na Orange Warsaw Festival 2013, będzie miał także możliwość korzystania z Miasteczka Festiwalowego, które ruszy już w piątek 24 maja o godzinie 18. W miasteczku czekać będzie na wszystkich masa atrakcji: muzyczny autobus, punkty gastronomiczne (jedzenie i napoje po rozsądnych cenach), sklepy z ubraniami i gadżetami. Miasteczko będzie żyć od piątku 24 maja do niedzieli 26 maja od popołudnia do wczesnych godzin porannych.

Na piątkową imprezę, oprócz osób, które zakupiły bilety na Orange Warsaw Festival 2013, będzie mógł wejść każdy. Bilet będzie kosztował 10 zł (dostępne w kasie przy branie nr 2 – dojście od Ronda Waszyngtona).

W sobotę 25 maja i w niedzielę 26 maja z chwilą otwarcia bram od godziny 15.30, Miasteczko Festiwalowe będzie dostępne wyłącznie dla uczestników Orange Warsaw Festival posiadających opaski festiwalowe. Po zakończeniu koncertów, rozpocznie się wielkie after party, które potrwa do godz. 5 rano, zarówno w sobotę, jak i w niedzielę.

Przypomnijmy, że w ramach Orange Warsaw Festival 2013 na Stadionie Narodowym 25 maja 2013 roku wystąpią OCN, Tinie Tempah, Basement Jaxx oraz Beyonc. Drugiego dnia, tj. 26 maja, zobaczymy i posłuchamy Lipali, Cypress Hill, The Offspring i Fatboy Slim.

Orange Warsaw Festival 2013 odbędzie się w dniach 25-26 maja w Warszawie na Stadionie Narodowym. Organizatorem i promotorem Orange Warsaw Festival 2013 jest Rochstar Events.

Sprzedaż biletów trwa

Polecane