Bilety na Pitbulla i ATB już w sprzedaży


2012.04.12

opublikował:

Bilety na Pitbulla i ATB już w sprzedaży

10 kwietnia o godz. 12.00 ruszyła przedsprzedaż biletów na dwa koncerty w Strefie Kibica w Gdańsku. Wyłącznym dystrybutorem biletów na te oraz kolejne wydarzenia biletowane w gdańskiej Strefie Kibica jest eBilet.pl. Bilety na plac kosztują 50 zł – zarówno na koncert Pitbulla, jak i ATB. Sprzedaż właściwa rozpoczyna się 18 kwietnia. Wówczas zmieni się cena wejściówek na plac: 85 zł na Pitbulla i 65 zł na ATB.

W Strefie Kibica podczas UEFA Euro 2012 odbędzie się pięć dużych koncertów. Znamy gwiazdy pierwszych z nich. To amerykański raper Pitbull oraz niemiecki DJ ATB.

Pitbull, czyli Armando Christian Perez wystąpi 7 czerwca, na otwarcie Strefy Kibica. To będzie jego pierwszy występ w Europie Środkowo-Wschodniej. Muzyk sprzedał dziesiątki milionów singli w cyfrowym formacie – łącznie z „Hey Baby” z udziałem T-Paina, podwójnie platynowym superhitem „I Know You Want Me (Calle Ocho)”, „Hotel Room Service”, „Crazy” i „Culo”.

Teledyski z jego utworami cieszą się fenomenalnym powodzeniem na portalu YouTube. „Rain Over Me” obejrzało ponad 265 milionów osób, a „Give Me Everything” – 223 miliony. Łącznie teledyski Pitbulla w sieci obejrzało ponad 1 miliard osób. Ostatnio Pitbull dał 15-minutowy mini koncert w przerwie meczu gwiazd NBA.

Podczas gdańskiego koncertu zaprezentowane zostaną największe przeboje rapera w specjalnie na te okazję przygotowanym programie.

25 czerwca w Strefie Kibica odbędzie się koncert ATB, czyli Andre Tannebergera – światowej klasy DJ trance i muzyki klubowej. Utwory muzyka takie jak „9pm (Till I Come)”, „Ecstasy” czy „Marrakech” znane są każdemu miłośnikowi dyskotekowych parkietów. W 2011 roku do sprzedaży trafił dziewiąty studyjny album ATB, zatytułowany „Distant Earth”, a kilka miesięcy później ukazał się jego krążek „Distant Earth Remixed”. Dotychczas artysta wydał 10 albumów studyjnych i 6 setów klubowych. Supportem dla koncertu ATB będzie występ innego DJ, Johna Gallahana.

KUP BILET:

Polecane

Share This