Bilety na Stinga już w sprzedaży


2011.11.26

opublikował:

Bilety na Stinga już w sprzedaży

STING:

BACK TO BASS

Trasa Europejska 2012

15 lutego, Warszawa, Sala Kongresowa

Po ogromnym sukcesie trasy koncertej jesienią w Ameryce Północnej Sting’s Back to Bass Tour wróci do Europy na początku przyszłego roku, by uczcić 25 rocznicę solowej kariery artysty i przenieść nas do samych jej początków i jej istoty… wszystkie hity w najczystszej i prostej postaci – takie, jakimi nie słyszeliśmy ich przez lata.. 

Trasa, która obecnie zbiera znakomite recenzje w Ameryce Północnej, w Europie rozpocznie się 5 lutego 2012 roku w Newcastle w The Sage Gateshead i odwiedzi również Amsterdam, Brukselę, Kopenhagę, Gothenburg, Pragę, Sztokholm, Warszawę i Wiedeń. Zawita też z wieloma koncertami do Francji, Niemiec i na Wyspy Brytyjskie (lista koncertów poniżej). Sprzedaż biletów na koncert w Polsce już ruszyła!

Trasa Back To Bass, wspierająca niedawno wydaną kolekcję Sting: 25 Years, ukazuje Stinga, który z wielką pasją wykonuje swoje przeboje począwszy od tych, którymi zadebiutował w 1985 roku (The Dream Of The Blue Turtles) do swoich utworów z ostatnio wydawanych płyt (np Live in Berlin), wzbogacając dodatkowo repertuar  wybranymi najlepszymi piosenkami The Police. Nie zapomina o ukochanych przez fanów piosenkach takich jak “Desert Rose”,  “Every Breath You Take” czy “Fields of Gold”. Sting wystąpi z zespołem, w skład którego wchodzić będą: jego wieloletni gitarzysta Dominic Miller, Rufus Miller (gitara), Vinnie Colaiuta (perkusja), Peter Tickell (skrzypce elektryczne) i Jo Lawry (wokal).

Kolekcja Sting: 25 Years (wydana 26 września 2011) po raz pierwszy zawiera zarówno największe hity artysty, jak i rarytasy z wieloletniej solowej kariery Stinga i składa się z trzech, zremastrerowanych specjalnie pod kątem tej kolekcji przez Stinga płyt CD, a także uzupełniającego tę kolekcję DVD – dotychczas niewydanego Rough, Raw & Unreleased, nakręconego w Nowym Yorku w Irving Plaza. Płyty umieszczone są w książce (z twardą okładką), zawierającej rzadkie zdjęcia, teksty piosenek i świeżo napisany komentarz Stinga.

Promotor trasy: Live Nation


Producent: RZO Entertainment, Inc.

Polecane

Share This