Bilety na Tori Amos w sprzedaży


2011.05.13

opublikował:

Bilety na Tori Amos w sprzedaży

Live Nation informuje, że bilety na koncert Tori Amos – dotychczas dostępne tylko w sprzedaży internetowej – są już dostępne w sklepach. Przypominamy, że koncert odbędzie się 13 października w warszawskiej Sali Kongresowej.

Tori Amos zadebiutuje w Deutsche Grammophon, najsłynniejszej na świecie wytwórni płytowej dedykowanej muzyce klasycznej, albumem zatytułowanym Night of Hunters, którego wydanie planowane jest na wrzesień tego roku. Fenomenalna, posiadająca na swoim koncie platynowe płyty artystka przygotowała kolejną przełomową płytę, zawierającą cykl piosenek XXI wieku inspirowanych wybranymi klasycznymi utworami z ostatnich 400 lat. 

Album Night of Hunters Amos komentuje: “Wykorzystałam strukturę cyklu klasycznych utworów, aby opowiedzieć współczesną historię. Bohaterem jest kobieta, której związek umiera. W ciągu jednej nocy bohaterka przechodzi inicjację, dzięki której na nowo poznaje samą siebie. Słuchaczowi pozwala to wyruszyć z bohaterką w podróż, podczas której odkrywa szereg muzycznych i emocjonalnych tematów.

Z ponad 12 milionami sprzedanych płyt i wieloma nominacjami do nagrody Grammy, Tori Amos jest jedną z najbardziej wpływowych i odnoszących największe sukcesy artystek naszych czasów. Ma szerokie spectrum wiernych fanów, słynie z uznanych przez krytyków i będących dużym sukcesem komercyjnym tras koncertowych i nieustająco zmieniających się występów. Tori Amos jest także darczyńcą i współzałożycielem RAINN (Rape, Abuse, and Incest National Network) – największej w Stanach organizacji walczącej z przemocą seksualną.

Bilety na koncert w cenach 176 zł, 187 zł, 198 zł i 209 zł są już dostępne na livenation.pl i w sklepach.Więcej szczegółów na:

livenation.pl, toriamos.com, www.twitter.com/therealtoriamos, www.facebook.com/toriamos.

Bilety na Tori Amos w sprzedaży

Live Nation informuje, że ruszyła sprzedaż biletów na dwa koncerty Tori Amos. Artystka wystąpi 9 października w Domu Muzyki i Tańca w Zabrzu oraz 10 października w Sali Kongresowej w Warszawie.

Przełamująca muzyczne bariery piosenkarka i autorka piosenek przyjedzie do Polski w ramach trasy koncertowej „Sinful Attraction Tour” promującej album „Abnormally Attracted To Sin”.

Od blisko 20 lat niezwykle szczera i liryczna Tori Amos nieustająco rozkwita artystycznie a jej wybitna muzykalność kreuje nowe trendy w muzyce. Tori Amos uważana jest za jedną z najbardziej emocjonalnych artystek obecnych czasów.

Ceny biletów na koncerty wynoszą:

– Zabrze: 165 zł, 176 zł,187 zł

– Warszawa: 154 zł, 165 zł, 176 zł, 187 zł, 198 zł.

Bilety w sprzedaży dostępne są na livenation.pl i eventim.pl. Od 26-tego nabyć je będzie można również w punktach sprzedaży sieci Eventim (lista punktów dostępna na eventim.pl).

Informacje szczegółowe na http://toriamos.com/ oraz livenation.pl.

Popularne newsy

Polecane

Share This