Bilety za recenzje – jeszcze tylko dziś


2010.05.07

opublikował:

Bilety za recenzje – jeszcze tylko dziś

Dziś kończy się pierwszy etap Wielkiego Konkursu CGM.pl. Do północy możecie przesyłać recenzję wybranej płyty AC/DC. Do wzięcia czekają wejściówki na warszawski koncert (27 maja, lotnisko na Bemowie).

Jak wziąć udział w konkursie? Należy napisać recenzję swojej ulubionej płyty AC/DC. Najlepsze z nich zdaniem naszej redakcji – zostaną opublikowane na łamach CGM.pl. W drugim etapie opublikowane recenzje zostaną poddane głosowani u czytelników – autorzy recenzji, które zdobędą najwięcej głosów otrzymają od nas wejściówki na warszawski koncert AC/DC. Dodatkowo wejściówki rozlosujemy wśród czytelników, którzy zagłosują na recenzję, która zdobędzie największą ilość głosów!

Na wasze recenzje czekamy do dziś 7 maja 2010 (do północy). Od 10 maja zaczniemy publikację najlepszych z nich. Głosowanie czytelników rozpocznie się 14 maja i potrwa do 21 maja włącznie. Wyniki poznamy już 23 maja (w niedzielę).

Na jakie recenzje czekamy? Oczywiście na świetnie napisane, subiektywne ale rzeczowe, nie dłuższe niż 2000 znaków, w formatach doc. lub txt.Recenzje należy podpisać swoim imieniem i nazwiskiem lub pseudonimem i przesłać na adres redakcja@cgm.pl do 7 maja 2010 roku. W temacie maila prosimy wpisać „Konkurs AC/DC” a w treści prosimy koniecznie dodać: „Oświadczam, iż jestem autorem załączonej recenzji płyty AC/DC oraz zgadzam się na publikację w serwisie CGM.pl oraz acdc.livenation.pl”.Na koniec prosimy podać swoje imię i nazwisko, adres i numer telefonu – te dane są wyłącznie do wiadomości redakcji i posłużą do sprawnej dystrybucji nagród. Po konkursie zostaną skasowane. 

Tagi


Polecane

Share This