Billie Eilish i Rosalía w hipnotyzującym utworze do serialu HBO

Numer pojawi się w specjalnym odcinku serialu „Euforia”


2021.01.21

opublikował:

Billie Eilish i Rosalía w hipnotyzującym utworze do serialu HBO

Laureatka Grammy Billie Eilish oraz Rosalía połączyły siły we wspólnym utworze „Lo Vas A Olvidar”. Hipnotyzujący kawałek pojawi się w specjalnym odcinku serialu „Euforia” HBO zatytułowanym „Part 2: Jules”. Za reżyserię klipu odpowiada Nabil. W teledysku pojawiają się Eilish i Rosalía.

19-letnia Billie Eilish, światowy fenomen muzyki pop, przeszła do historii w 2020 roku jako najmłodsza laureatka Grammy w czterech najbardziej prestiżowych kategoriach. W 2021 otrzymała kolejne cztery nominacje, w tym za „everything i wanted” i „No Time To Die”, oficjalny motyw do filmu o Jamesie Bondzie. 63. ceremonia wręczenia Grammy odbędzie się 14 marca.

SPRAWDŹ TAKŻE: Olivia Rodrigo z rekordowym debiutem

W lutym odbędzie się premiera wyczekiwanego filmu dokumentalnego „Billie Eilish: The World’s A Little Blurry” w reżyserii R.J. Cutlera. Film będzie dostępny od 26 lutego 2021 w Apple TV+.

Billie Eilish ogłosiła także premierę albumu fotograficznego zatytułowanego „BILLIE EILISH” – 11 maja. Książkę można zamówić w przedsprzedaży po kliknięciu na zdjęcie poniżej.

Rosalía spędziła większość 2020 roku pracując nad swoim kolejnym albumem, jednak zdążyła odnieść spektakularne sukcesy – drugi rok z rzędu zdobyła najwięcej nagród Latin Grammy, jak również współpracowała z takimi artystami jak Travis Scott, Bad Bunny oraz The Weeknd. Została także pierwszą artystką śpiewającą wyłącznie po hiszpańsku, która pojawiła się na okładce amerykańskiej edycji magazynu „Vogue” – autorką okładkowej sesji jest Annie Leibovitz. Dziennikarze „Rolling Stone” zamieścili nadchodzący album artystki na liście najbardziej wyczekiwanych wydawnictw 2021 roku.

OBSERWUJ NAS NA FACEBOOKU

Raper tłumaczy, dlaczego nie dostaniemy w styczniu nowego albumu.

Opublikowany przez cgm Czwartek, 21 stycznia 2021

Polecane

Share This