Billie Eilish jest szczęśliwsza niż kiedykolwiek wcześniej?


2021.04.27

opublikował:

Billie Eilish jest szczęśliwsza niż kiedykolwiek wcześniej?

to. YouTube

W ostatnich dniach dużo mówiło się o zmianie wizerunku Billie Eilish. Wokalistka zrezygnowała z czarno-zielonych włosów na rzecz blond czupryny. Kiedy na jednym ze zdjęć opublikowanych na Instagramie Eilish założyła na siebie retro sweter Gucci, część fanów porównała ją do Dolly Parton.

Znacznie ważniejsze niż nowy wizerunek Billie są jednak jej artystyczne plany. Artystka przyznała niedawno w rozmowie ze Stephenem Colbertem, że pracuje nad następcą multiplatynowego „WHEN WE ALL FALL ASLEEP, WHERE DO WE GO?”.

– Rzeczy nadchodzą – pisała kilka dni temu tajemniczo na Instagramie gwiazda. Nie brak spekulacji, że zmiana wizerunku wiąże się z promocją nowego materiału. Ten wydaje się zbliżać wielkimi krokami, bowiem Billie zapowiedziała właśnie nowy singiel „Happier Than Ever”, czyli „Szczęśliwsza niż kiedykolwiek”. W sieci pojawił się fragment nowego klipu, sugerujący zwrot ku amerykańskiej tradycji. Kiedy pojawi się całość? Artystka póki co tego nie zdradza, ale spodziewamy się, że „Happier Than Ever” w najbliższy piątek. Jeśli tak się stanie, to czy premierze będą towarzyszyły informacje dotyczące następcy „WHEN WE ALL FALL ASLEEP, WHERE DO WE GO?”? Fani na pewno by tego chcieli, choć nie damy głowy, że zaakceptują zmianę stylistyczną, na którą zdaje się szykować ich Billie.

Sprawdź także: VNM u Pawbeatsa w towarzystwie finalistki The Voice Kids

Polecane

Share This