Billie Eilish ogłasza premierę wyjątkowego albumu. Artystka pokaże prywatne zdjęcia


2021.01.16

opublikował:

Billie Eilish ogłasza premierę wyjątkowego albumu. Artystka pokaże prywatne zdjęcia

Wydawnictwa Grand Central Publishing (GCP), oddział Hachette Book Group oraz Wren & Rock (W&R), brytyjski oddział Hachette, ogłaszają premierę „BILLIE EILISH” – albumu z wyjątkowymi, niepublikowanymi wcześniej fotografiami przedstawiającymi Billie Eilish oraz jej najbliższe otoczenie. Zdjęcia zostały osobiście wybrane przez artystkę.

Premiera albumu w wersji fizycznej oraz ebook wraz z komentarzem audio zaplanowana jest na 11 maja 2021. Książka jest dostępna w przedsprzedaży tutaj: billieeilish.com/book

Billie Eilish to światowy fenomen XXI-wiecznego popu. Bezkompromisowa, nieoglądająca się na innych artystka, nie tylko wydaje single bijące rekordy i jest zalewana branżowymi nagrodami, ale przede wszystkim może liczyć na oddane legiony fanów na całym świecie – i to nie tylko ze swojego pokolenia.

W swojej pierwszej książce Billie Eilish przedstawia zachwycającą wizualną narrację przez swoje dotychczasowe życie. Po raz pierwszy Billie odsłania setki niepublikowanych zdjęć dla swoich najwierniejszych fanów. Ten wspaniały album zawiera esencję Billie. Wielbiciele artystki będą mogli dowiedzieć się więcej o jej dzieciństwie czy życiu w trasie. To pozycja obowiązkowa dla każdego fana.

 

Równocześnie z premierą albumu, Hachette udostępnia audiobook, w którym Billie opowiada o swoim życiu, dzieląc się zupełnie nowymi historiami dotyczącymi kariery i życia prywatnego. Będzie można tam też usłyszeć jej rodziców. To wyjątkowa okazja, by dowiedzieć się więcej o artystce od niej samej. Billie Eilish tak mówi o książce:

Spędziłam mnóstwo godzin, wertując rodzinne albumy i archiwa. Wszystko, co zobaczycie, zostało wybrane przeze mnie osobiście. Mam nadzieję, że spodoba się Wam tak samo jak mi – mówi Billie Eilish.

Billie Eilish, przygotowując książkę, mogła liczyć na wsparcie Gretchen Young, która przyznaje:

– Możliwość współpracy z tak utalentowaną wokalistką i kompozytorką była niesamowitym przeżyciem. Billie ma niesamowity dar do łączenia wysublimowanej wizji artystycznej i kreatywnej energii, która bije z każdej strony. Kolorowa wizualna odsłona artystki świetnie oddaje jej osobowość oraz autentyczność. Nic dziwnego, że Billie jest uwielbiana przez tyle osób na całym świecie!

Przedstawicielka wydawnictwa, Laura Horsley, dodaje:

Trudno opisać ekscytację, gdy ma się możliwość pracy z Bilie Eilish. To buntowniczka, pełna inteligencji i innowacji, a przede wszystkim autentyczności osoba, która stała się światowym fenomenem i inspiracją dla niezliczonej liczby osób. Wiem, że wiele osób czekało na taką książkę. Dzięki niej naprawdę będziemy mogli poznać Billie lepiej. Fani na całym świecie będą zachwyceni.

Anglojęzyczna wersja zostanie wydana przez Hachette na całym świecie.

OBSERWUJ NAS NA INSTAGRAMIE

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez CGM.PL (@cgm.pl)

 

Polecane

Share This