Billie Eilish pokazała klip do numeru z Bonda


2020.10.01

opublikował:

Billie Eilish pokazała klip do numeru z Bonda

Przypomnijmy, że tytułowa piosenka z filmu „No Time To Die” wykonywana przez Billie Eilish, znalazła się na szczycie listy najlepszych singli w Wielkiej Brytanii. 18-letnia Eilish dołączyła tym samym do grona wyselekcjonowanych wykonawców takich jak Shirley Bassey, Madonna, Adele czy Sam Smith, którzy dostąpili zaszczytu nagrania tytułowej piosenki do filmu o przygodach Jamesa Bonda. Dziś do sieci trafił klip do utworu, wykonywanego przez Billie.

Z okazji premiery dwudziestego piątego filmu o Bondzie wytwórnia Decca zapowiada również wydanie specjalnego albumu zatytułowanego „Bond 25”.

Płyta zawierać będzie nowe aranżacje 25 kultowych tematów powstałych na przestrzeni prawie 60 lat kina. Na albumie znajdą się m.in.: „From Russia With Love”, „Diamonds Are Forever”, „Live And Let Die”, „GoldenEye” czy „Die Another Day”, na nowo nagrane przez Royal Philharmonic Orchestra w Abbey Road Studios.

Reżyserem filmu „No Time To Die”, który powstał przy współpracy EON Productions, Metro Goldwyn Mayer Studios (MGM) i Universal Pictures International jest Cary Joji Fukunaga, a w rolę agenta brytyjskiej tajnej służby wcielił się po raz piąty niezrównany Daniel Craig. Partnerują mu Ralph Fiennes, Naomie Harris, Ben Whishaw, Rory Kinnear, Jeffrey Wright, Léa Seydoux i Christoph Waltz, którzy grają swoje role z poprzednich filmów, a do obsady dołączyli Rami Malek, Lashana Lynch oraz Ana de Armas.

Premiera soundtracku 13 listopada. Film trafi na ekrany polskich kin 20 listopada.

Polecane

Share This