Billie Eilish: „Wolałabym żebyś był gejem”

Robiąca oszałamiającą karierę wokalistka, udostępniła nowe video


2019.05.01

opublikował:

Billie Eilish: „Wolałabym żebyś był gejem”

fot. mat. pras.

Najnowszy teledysk Billie powstał do kawałka „Wish You Were Gay„. Klip powstał przy okazji występu Eilish w Londynie. Poza fragmentami występu, teledysku zobaczymy także materiały backstage’owe oraz interakcje z fanami artystki.

Numer „Wish You Were Gay” pochodzi z debiutu BillieWhen We All Fall Asleep, Where Do We Go?”. Artystka w następujący sposób opowiada o historii powstania kawała:

„Jakiś czas temu poznałam faceta, który nie był w żaden sposób mną zainteresowany. To sprawiło, że poczułam się okropnie. Wtedy pomyslałam sobie, że wolałabym, żeby był on gejem. Tak powstał ten utwór. Żebyście jednak nie zrozumieli mnie źle. Nie chciałam nikogo obrazić. Ale nie chciałam też szukać powodów dla których ten gość zupełnie się mną nie interesował i pomyślałam, że dobrą wymówką dla mnie samej byłoby gdyby był po prostu gejem”.

Tak o płycie Billie w naszej recenzji pisał Artur Szklarczyk:

Nie ma jeszcze 18 lat, a nagrała najlepszą popową płytę tego roku, a może nawet dekady. Panie i Panowie – poznajcie Billie z Kalifornii, która swoim debiutanckim albumem „WHEN WE ALL FALL ASLEEP, WHERE DO WE GO?” rozwala z kopniaka – niczym Harley Quinn w „Legionie samobójców” – drzwi do wielkiej sławy!

Całą recenzję możecie przeczytaj TUTAJ.

 

Polecane