Billy Talent, P.O.D. i Gentleman w Polsce


2013.03.15

opublikował:

Billy Talent, P.O.D. i Gentleman w Polsce

Billy Talent, P.O.D. i Gentleman to zagraniczne gwiazdy, które wystąpią na Lemon Festival 2013. To już druga edycja imprezy, która odbędzie się w tym roku w dniach 28 i 29 czerwca na Łąkach Niebudaka w Łowiczu (okolice Warszawy). Oprócz nich na festiwalu zobaczmy także m.in. Luxtorpedę, Jelonka, Frontside, Anti Tank Nun, Mesajaha, Poparzonych Kawą Trzy i Chemię.

Lemon Festival to impreza o charakterze rockowym ale nie ograniczająca się tylko do samego rocka. Na feście spotkamy nie najlepszych artystów łączących często wiele stylów, ale również najciekawszych DJ-ów z Polski i zagranicy którzy swoje fascynacje muzyczne czerpali z rocka czy nawet metalu. Warto podkreślić, że Łowicz to w tej chwili doskonałe miejsce do którego można bardzo szybko dojechać wykorzystując każdy środek transportu. Autostrada A2 oraz doskonała infrastruktura kolejowa i bliskie położenie lotnisk w Warszawie, Łodzi czy nawet Poznania pozwala bardzo optymistycznie spoglądać na przyszłość nowo powstającej imprezy.

Lemon Festival 2013 to dwie sceny: Główna i Klubowa. To produkcja na najwyższym poziomie z zaangażowaniem najnowocześniejszych systemów scenicznych, świetlnych i dźwiękowych. Poza atrakcyjnymi koncertami uczestnicy będą mieli do dyspozycji pole namiotowe i zaplecze gastronomiczne.

Więcej informacji na www.lemonfesival.pl

Polecane

Share This