Bilon ponownie wesprze potrzebujących. Raper zaprasza na obiad


2022.03.03

opublikował:

Bilon ponownie wesprze potrzebujących. Raper zaprasza na obiad

fot. P. Tarasewicz

To już tradycja, że Bilon przy okazji swoich urodzin organizuje akcję charytatywną „Zrób coś dobrego dla kogoś drugiego”. Tym razem raper nie „wstrzelił się” idealnie w urodziny, ponieważ te przypadają jutro, a doroczna akcja rozdawania obiadów potrzebującym przy Dworcu Centralnym została zaplanowana na niedzielę.

– Jak co roku, z okazji urodzin, organizuję akcję dobroczynną dla dla najbardziej potrzebujących bezdomnych. W tym roku sytuacja jest jeszcze bardziej wymagająca, bo do stolicy każdego dnia przybywa mnóstwo ludzi skazanych na banicję. Wiadomo, że ciężko zmienić bieg rzeki, ale najmniejsze gesty pomocy są mega ważne. Zapraszam wszystkich, którzy chcieliby się przyłączyć tego dnia do nas. Wydajemy posiłki, zbieramy suchy prowiant, ubrania, leki. Za wszystko z góry dziękuję i ściskam was mocno – pisze artysta, zapraszając zarówno tych, którzy potrzebują pomocy, jak i tych, którzy chcą pomóc, przyłączając się do jego inicjatywy.

Tegoroczne „Zrób coś dobrego dla kogoś drugiego” rozpocznie się w niedzielę 6 marca o 14.00 przy Dworcu Centralnym w Warszawie.

Polecane

Share This