Bilon świętuje urodziny Gringo Baru


2019.04.05

opublikował:

Bilon świętuje urodziny Gringo Baru

gringobar.pl

Nie jest tajemnicą, że Bilon poza działalnością w firmie Diil i zespole Hemp Gru, jest także właścicielem sieci barów z meksykańską kuchnią. Trudno w to uwierzyć ale 17 kwietnia Gringo Bar kończy 5 lat! Z tej okazji Bilon zdecydował, że “nakręci pozytywną machinę jeszcze bardziej” i ogłosił, ze w dniu urodzin, we wszystkich barach sieci, klienci zapłacą 50% mniej niż zwykle. O wszystkim poinformował na swoim profilu na instagramie:

“Z dumą ogłaszam wszem i wobec, że Gringo Bar jako moje kochane gastro dziecko kończy za parę dni już 5 lat. To wielka radość, że nasza oferta tak dobrze wpisała się w gusta gości, którzy nas odwiedzają. Jesteśmy szczęśliwi z tego powodu, a jak wiadomo szczęście rodzi szczęście … i tak nakręcamy naszą pozytywną machinę. Wszystkim bardzo dziękujemy za zaufanie i serdecznie zapraszamy do ucztowania w Gringo Barach szczególnie w dniu naszych urodzin tj. 17.04.2019. Tego dnia mamy dla Was specjalną ofertę -50% na wszystkie potrawy 😜 Ps. Ogromny szacunek dla całej załogi – DZIĘKUJĘ”

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Z dumą ogłaszam wszem i wobec, że Gringo Bar jako moje kochane gastro dziecko kończy za parę dni już 5 lat. To wielka radość, że nasza oferta tak dobrze wpisała się w gusta gości, którzy nas odwiedzają. Jesteśmy szczęśliwi z tego powodu, a jak wiadomo szczęście rodzi szczęście … i tak nakręcamy naszą pozytywną machinę. Wszystkim bardzo dziękujemy za zaufanie i serdecznie zapraszamy do ucztowania w Gringo Barach szczególnie w dniu naszych urodzin tj. 17.04.2019. Tego dnia mamy dla Was specjalną ofertę -50% na wszystkie potrawy 😜 Ps. Ogromny szacunek dla całej załogi – DZIĘKUJĘ ❤️🙌🏻 @lucyinameryka @olgaskonecka @mikolaj.dobrowolski @fotolek @siamor_centrumstrona @zary_official @bati_mati @hacehck @ciset12 @piotrkozikowski @juby_022 @wiola_kes @gringo_bar @pjedynak @bombiks.inkspektah @krupa2313 #centrala #odolanska #koszyki #dobra #foodtruck #cudnadwisla #Gdansk do Poznania wracamy niedługo 😎 Pozdro @paluchofficial #Wwa #gringoboyz #gringo #gringobar #meksykwgdańsku #meksykwwarszawie #meksykwpoznaniu #texmex #gastrofaza #GASTROFAZA

Post udostępniony przez Bilon Hemp Gru (@bilon_jointpenk)

Polecane

Share This