Bilon w nowym singlu i klipie Araba


2021.05.16

opublikował:

Bilon w nowym singlu i klipie Araba

fot. kadr z wideo

Kiedy Arab udzielał wywiadu w oktagonie po zwycięstwie nad Kizo na gali Fame MMA 9, raper zaskoczył, informując, że właśnie ruszyła przedsprzedaż jego nowej płyty „Happy Nu Ja”. Dzień później w sieci pojawił się klip do pierwszego singla zatytułowanego „Lunar”. Minęło kilka tygodni, Fame MMA zorganizowało kolejną galę, Arab znów wygrał – tym razem z Łukaszem Lupą – i dzień po gali ponownie odpalił singiel z klipem.

Artysta znakomicie wykorzystuje peak związany z popularnością Fame MMA, dzieląc się ze słuchaczami singlem „O2” z gościnnym udziałem Bilona. Za produkcję numeru – podobnie jak i całej nadchodzącej płyty – odpowiada łódzki duet Ensoul.

Album „Happy Nu Ja” ukaże się w najbliższy piątek. Wersja preorderowa jest bogatsza o dodatkową epkę „Lunar Vol. 1”.

Sprawdź także: 18 raperów w kawałku dedykowanym Dawidziorowi

Arab wyrasta na czołową twarz Fame MMA. Dla rapera to była trzecia kolejna gala i trzecie zwycięstwo. Na „ósemce” Gabryś pokonał Pawła Tyburskiego, na dziewiątce okazał się lepszy od Kizo. Wczoraj jednogłośną decyzją sędziów pokonał Łukasza Lupę. Po pierwszej, nudnej rundzie, w której żaden z zawodników nie chciał przejąć inicjatywy, w drugiej Arab podjął się obalenia rywala. Wówczas Lupa dotrwał jeszcze do końca, ale trzecie starcie przyniosło kolejne obalenia i w efekcie wyraźne zwycięstwo artysty.

Mimo iż na poprzedniej gali Arab stoczył z Kizo walkę bokserską, jego najmocniejszą stroną nadal pozostaje parter, co ewidentnie pokazał w walce z Lupą. Choć Arab zaimponował zmysłem taktycznym, po walce przyznał, że nie układał sobie w głowie scenariusza walki.

Nie jestem dobry w planowaniu – komentował Arab.

Przepytujący Gabrysia w oktagonie Mateusz Kaniowski podjął temat planów zejścia Araba do niższej wagi, w której mógłby zmierzyć się o pas z Kubańczykiem. Na pytanie, czy artysta rzeczywiście będzie zmierzał w tym kierunku Arab odparł:

Ja chcę zarabiać pieniążki. Pas równa się pieniążki.

Warto podkreślić, że Arab i Lupa od początku traktowali walkę czysto sportowo, komplementowali się i generalnie dawali odczuć, że mają ze sobą dobre relacje. Tuż po zakończonym pojedynku rywal rapera przyznał, że Gabryś zaskoczył go swoimi możliwościami.

Arab pokazał, że jest bardzo mocny w parterze. Nie spodziewałem się, że jest tak silny – skwitował Lupa.

Polecane

Share This