Birdy, Franz Ferdinand i Kodaline w Deezer Sessions


2013.10.18

opublikował:

Birdy, Franz Ferdinand i Kodaline w Deezer Sessions

Deezer wystartował wczoraj z Deezer Sessions – nową serią ekskluzywnych materiałów wideo dostępnych dla wszystkich użytkowników serwisu. Fani będą mogli obejrzeć koncerty zaaranżowane w studiu Deezera w Londynie i Paryżu bezpośrednio poprzez aplikację Deezer Sessions dostępnej w ramach serwisu.

Pierwsze koncerty są już dostępne w serwisie. Dla użytkowników Deezera zagrali: Franz Ferdinand, Birdy, Kodaline, Asaf Avidan, Stromae i Roseaux. Zostali wybrani przez zespół Deezera spośród wielu artystów, zarówno tych najpopularniejszych i najchętniej słuchanych w Deezer, jak i takich, którzy świetnie rokują na przyszłość. I tacy też będą grać w studio Deezera w przyszłości.

Bardzo się cieszymy, że możemy podzielić się naszym nowym materiałem z fanami podczas Deezer Sessions. Kochamy ten specyficzny, surowy klimat studia, nie ma nic fajniejszego niż po prostu popłynąć i robić to, co mamy do pokazania – nas, nasze instrumenty i naszą pasję. To przedsmak tego, co robimy na koncertach – mówią muzycy indie-rockowego Kodaline.

Do grudnia włącznie, co dwa tygodnie, będziemy publikować w Deezer Sessions kolejny koncert, a wśród artystów znajdą się między innymi James Blunt i Gregory Porter.

Idea, która przyświeca Deezer Sessions, jest bardzo prosta. Chcieliśmy zobaczyć artystów, których sami uwielbiamy, na kameralnym koncercie w naszym studio, i móc podzielić się tym z ich fanami, a naszymi użytkownikami. Wyszło świetnie, dlatego planujemy już kolejne koncerty i sami nie możemy się ich doczekać – mówi Maciek Jaworski, Managing Director Deezer Polska.

Aplikacja Deezer Sessions jest dostępna bezpośrednio pod tym linkiem .

Polecane

Share This