Bishop Briggs o tatuażu, którego nie może usunąć


2019.07.28

opublikował:

Bishop Briggs o tatuażu, którego nie może usunąć

Bishop Briggs – „wojowniczka z gołą głową”, jak nazwali ją dziennikarze MTV – prezentuje nowy kawałek zatytułowany „Tattooed On My Heart”.

Po zeszłotygodniowej premierze „Champion”, czas na nowy utwór od Bishop Briggs – „Tattooed On My Heart”. Do kawałka powstał również teledysk w reżyserii Tima Mattii (The 1975, Twenty One Pilots). W klipie możemy oglądać kontynuację historii z poprzedniego singla.

Za produkcję „Tattooed On My Heart” odpowiada Jonny Coffer (Beyonce, Panic! at the Disco, Emeli Sande), a współautorem kawałka jest John Newman (Calvin Harris, Rudimental).

„Szkoda, że wytatuowałam twoje imię w moim sercu” – śpiewa Bishop.

Artystka tak mówi o utworze:

„Mam wiele tatuaży. Zbyt wiele, by je zliczyć. Mam takie, które przypominają mi o moim byłym albo takie, które zrobiliśmy sobie razem. Ale nie żałuję ani jednego. Kiedy oglądam je na moim ciele, przypomina mi się wiele ważnych wspomnień oraz lekcji – przypominają o tym, kim jestem. Jest jednak jeden tatuaż inny od tych zewnętrznych – taki, który mam w swoim sercu. Z tego konceptu zrodził się pomysł na „Tattooed On My Heart”. Czekam na dzień, w którym ten malunek zniknie, ale póki co, mogę o tym pośpiewać. W teledysku, który jest kontynuacją „Champion”, wyjaśniam, dlaczego musiałam pobić tych wszystkich złych gości w pierwszej odsłonie klipu. Pokazuję także proces leczenia ran”.

Polecane

Share This