Bisz, Abelard Giza i Kacper Ruciński na jednej scenie

Bydgoski raper szykuje projekt z gwiazdami polskiego stand-upu.


2016.10.14

opublikował:

Bisz, Abelard Giza i Kacper Ruciński na jednej scenie

Foto: M. Wasilewska

Koncert ze stand-upem? Przedstawienie muzyczne? Tragikomedia? Sami twórcy mają problem z określeniem, czym będzie „Wilczy humor”. 10 listopada w Bydgoszczy i 23 listopada w Gdańsku będzie miało miejsce wyjątkowe wydarzenie sceniczne z udziałem m.in. Bisza, Abelarda Gizy i Kacpra Rucińskiego.

Fakt, że nie potrafimy nawet określić gatunkowo naszej pierwszej poważniejszej współpracy jest „ironią losu na rapera i dwóch stand-uperów”. W naszej twórczości zawsze poszukiwaliśmy innego wymiaru rozrywki – chcąc inspirować, zapalać w głowach zielone światła,  śmiało zapładniać wyobraźnię z nadzieją na politycznie niepoprawne kolorowe dzieci.

Prędzej czy później musieliśmy zrobić coś razem, bo jest naszym wspólnym mianownikiem to bolesno-komiczne odczucie rzeczywistości, ten godny lepszej sprawy upór w obnażaniu absurdów, ten śmiech przez kły, ten… Wilczy humor – mówią twórcy.

Wydarzenie sceniczne zawiera m.in. utwory z nachodzącej płyty Bisza oraz premierowe stand-upowe wystąpienia Abelarda Gizy i Kacpra Rucińskiego.

{facebook}

 

Polecane