Bisz – Blady Król nie śpi


2021.06.13

opublikował:

Bisz – Blady Król nie śpi

fot. Bartek Modrzejewski

Ubiegłej nocy na kanale Bisza pojawiło się niezwykłe wykonanie utworu „Poświęcić wszystko” zarejestrowane w serii Fonoplastykon. LIVE, którego pomysłodawcą jest producent Marcin Bors, odpowiedzialny za brzmienie płyt m.in. Nosowskiej, Pogodno czy Mroza.

Tej samej nocy pojawił się kolejny odcinek muzycznego audiobooka bydgoskiego rapera pt. „Wilk w lesie rzeczy”. Nietypowe połączenie dzienników, refleksji i wierszy Bisza z oprawą muzyczną m.in. producentów „Wilka Chodnikowego”. Do sprawdzenia na www.pchamytensyf.pl.

„Poświęć wszystko” jest drugim utworem Bisza zaprezentowanym w ramach cyklu Fonoplastykon LIVE. Wcześniej mieliśmy okazję zapoznać się z wersją live „Jestem bestią”.

Bisz gościł niedawno w naszej redakcji, gdzie spotkał się z Marcinem Flintem, by odpowiedzieć m.in. na Najgorsze Pytania. W programie raper wskazuje sposób na rozładowanie stresu, przyznając, że nie jest z niego dumny, zdradza, że odmówił Telewizji Polskiej udziału w programie, na którym miał szansę zarobić spore pieniądze, odnosi się też do popularnego hasła „Nie czytasz, nie idę z tobą do łóżka”.

Polecane

Share This