Bisz ujawnia zarobki i zapowiada…


2013.12.19

opublikował:

Bisz ujawnia zarobki i zapowiada…

Tworzę dzięki Wam, przekazuję idee dzięki Wam – pisze do fanów Bisz. Raper podzielił się z fanami informacjami na temat pieniędzy zarobionych „na płycie” „Wilk chodnikowy”. Raper deklaruje też, że w przyszłości chciałby zająć się działalnością polityczną, choć nie stanie się to w najbliższym czasie. Póki co nie mam wystarczających kompetencji ale pracuję nad tym – deklaruje artysta.

„Wilk chodnikowy” przyniósł Biszowi ok. 100 tysięcy złotych. Połowa tej kwoty pochodzi ze sprzedaży albumu, druga połowa z koncertów zorganizowanych od momentu wydania krążka. Raper przyznaje, że dzięki temu, że wciąż mieszka z rodzicami, udało mu się odłożyć 75 tysięcy złotych na zakup własnego mieszkania. 15 tysięcy stanowią środki „zachomikowane” przez Bisza na trudne czasy. Pozostała kwota „poszła” na: życie, Zus, podatki, pomoc rodzicom, studia zaoczne (nie są to tanie rzeczy), adopcja serca (najważniejsze i najtańsze), kino, książki, płyty, wspieranie lokalnego biznesu (bary, puby, odzież niemarkowa).

{reklama-hh}

Tak to wygląda i wiem, że dla wielu z Was te sumy są kosmiczne (takimi były też dla mnie przez ostatnie dziesięć lat kiedy nie miałem nic) – ale to jest start, który mi daliście. DZIĘKUJĘ i bądźcie pewni, że odpłacę Wam należycie – pisze Bisz.

Tagi


Polecane

Share This