Bitwa Freestyle podczas X edycji Mazury Hip-Hop Festiwal


2011.07.17

opublikował:

Bitwa Freestyle podczas X edycji Mazury Hip-Hop Festiwal

Od 10 lat pierwszy tydzień sierpnia w Polsce dla wszystkich fanów hip hopu kojarzy się tylko z jednym – Mazury Hip-Hop Festiwalem. W tym roku odbędzie się X jubileuszowa edycja największego i najstarszego w Polsce festiwalu kultury hip hop.

Zwycięzca bitwy zgarnie wspaniałe nagrody: 500zł, profesjonalny mikrofon od SoundStore, zapas Las Vegas Power Energy Drink, ciuchy od Mass Denim 98 oraz beczkę piwa Carlsberg.

Wspaniała atmosfera, tysiące fanów, najlepsze koncerty, polscy artyści wraz z gwiazdą wieczoru z Nowego Jorku M.O.P. na czele to wszystko czeka na Ciebie od 4 do 6 sierpnia w Twierdzy Boyen w Giżycku. Zwycięzca bierze wszystko, ale dla zdobywcy drugiego miejsca również przewidzieliśmy ciekawe nagrody w postaci ciuchów od Mass Denim 98 i Las Vegas Power Energy Drink.

Jeśli dodamy do tego jury z czołówką najlepszych freestyle’owców w kraju, to robi się jeszcze bardziej ciekawie. W loży sędziowskiej zasiądą: RUFIN MC, TE-TRIS i FLINT.

 

Mało? Pozostało zdradzić jeszcze kto zajmie się oprawą muzyczną podczas bitwy oraz kto poprowadzi tak zacne i wspaniałe wydarzenie. Muzycznie zagrają DJ MINI’ster, DJ CUBE, a towarzyszyć im będzie Jarek „Justin’ Kulik na bębnach.

Całość tak jak w latach poprzednich poprowadzi członek Szybkiego Szmalu – Proceente!

Nie czekaj, wyślij swoje zgłoszenie już dzisiaj, tytuł i sława najlepszego freestyle’owca największej i najbardziej prestiżowej imprezy hip hop’owej w Polsce czeka właśnie na Ciebie!

Zgłoszenia wysyłajcie na FREESTYLE@MHHF.PL podając imię i nazwisko, ksywę, miasto, nr telefonu do PIĄTKU 5 SIERPNIA 2011r.

Poniżej możecie zobaczyć zaproszenie Proceenta na bitwę Freestyle do Giżycka na X jubileuszową edycję Mazury Hip-Hop Festiwal.

INFO:

Bitwa Freestyle podczas X edycji Mazury Hip-Hop Festiwal – 06.08.2011r

miejsce: Giżycko, Twierdza Boyen

nagrody:  Zwycięzca: 500zł, profesjonalny mikrofon od SoundStore, zapas Las Vegas Power Energy Drink, ciuchy od Mass Denim 98 oraz beczka piwa od Carlsberg

2 miejsce: ciuchy od Mass Denim 98, Las Vegas Power Energy Drink

Jury: RUFIN MC, TE-TRIS, FLINT

Gramofony: DJ MINI’ster, DJ CUBE & Jarek „Justin” Kulik na bębnach.

Prowadzenie: Proceente

Eliminacje: 14:30

Bitwa: 17:20

BILETY do nabycia na www.cik.sklep.pl / www.ticketpro.pl / www.hip-hop.pl / www.rapiszon.pl, GIŻYCKU oraz w salonach EMPiK w całej POLSCE!

Więcej informacji na www.mazuryhiphopfestiwal.pl


Polecane

Share This