Bitwa o Mokotów z Czwórką


2011.06.08

opublikował:

Bitwa o Mokotów z Czwórką

Czwórka – Radio z Wizją już 11 czerwca zaprasza na jedyną w Polsce relację na żywo z największej bitwy freestylowej w kraju. Hip-hopowy turniej będzie można usłyszeć – i zobaczyć – w radiowej Czwórce od godziny 18.00.

W tym roku „Bitwa o Mokotów”, czyli cykliczny freestyle`owy turniej odbędzie się nietypowej scenerii – w garażu Polskiego Radia. Przed słuchaczami przy odbiornikach oraz publiką zgromadzoną w podziemiach rozgłośni, z mikrofonami w dłoniach zmierzy się szesnastu utalentowanych freestyle`owców: finaliści i zwycięzcy licznych turniejów, żywe legendy polskiego freestyle`u, najzdolniejsi młodzi zawodnicy, specjaliści od bitewnych puent, mistrzowie flow i eksperci od improwizowanych opowieści. Zaproszeni zawodnicy gwarantują ogromną różnorodność konfrontowanych stylów i najwyższy poziom freestyle`owych walk. Jest o co walczyć, gdyż pula nagród jest w tym roku rekordowa i wynosi ponad 20.000 zł.

Tegoroczną „Bitwę” poprowadzą znani z anteny Czwórki Marcin `Duże Pe` Matuszewski oraz Filip `Rudanacja` Antonowicz, gospodarze wieczornej audycji „Cztery: Gramy!”, a zmagania zawodników ze słowem oceniać będzie trójka gości specjalnych, zaproszonych do jury spoza świata hiphopu: Maria Czubaszek (poetka, pisarka, autorka tekstów, satyryk i dziennikarka), Joanna Kołaczkowska (aktorka i autorka tekstów kabaretowych związana obecnie z Kabaretem Hrabi, a w przeszłości m.in. z Kabaretem Potem) oraz Grzegorz Miecugow (dziennikarz, felietonista i publicysta znany m.in. z programu „Szkło kontaktowe”). Bardzo ważnym głosem pozostanie przy tym głos publiczności, który miał będzie istotny wpływ na podejmowane przez jurorów decyzje.

Wszystkich tych, którzy nie będą mogli brać udziału w imprezie, Czwórka – Radio z Wizją zaprasza do śledzenia przebiegu tego wyjątkowego wydarzenia przy odbiornikach. Po raz pierwszy w historii turnieju „Bitwę” na żywo będzie można obejrzeć w telewizji. Czwórka w formie telewizyjnej dostępna jest za pomocą satelity oraz wszystkich najpopularniejszych platform cyfrowych i sieci kablowych w Polsce. Tradycyjnie też zmagania zawodników będzie można usłyszeć na antenie lub obejrzeć w Internecie.

Zaproszenia można jeszcze wygrać na antenie Czwórki – Radia z Wizją.

Radio z Wizją to nowatorski projekt Polskiego Radia. Czwórki można bowiem nie tylko słuchać, lecz także ją oglądać. Program 4 Polskiego Radia nadawany jest tradycyjną drogą radiową oraz przez największe platformy satelitarne i telewizje kablowe, a także w Internecie. Czwórka obecna na wizji dostępna jest m.in. na platformie n (kanał 226), platformie Cyfra (kanał 145), w Telewizji Cyfrowej UPC (kanał 787) oraz w sieciach Aster, Vectra, Inea, Toya, Telpol, Satfilm. Czwórka to również koncerty i występy na żywo bardziej i mniej znanych artystów, dj’ów oraz vj’ów i niespotykany do tej pory poziom interaktywności ze słuchaczem.

Polecane

Share This