Black Eyed Peas wreszcie w formie


2018.10.26

opublikował:

Black Eyed Peas wreszcie w formie

foto: mat. pras.

Bez Fergie, za to np. z Nasem i Slick Rickiem – na nowej płycie Black Eyed Peas wracają do starych dobrych czasów. Album „Masters of the Sun Vol. 1” trafił właśnie do platform streamingowych, a 16 listopada ukaże się także na płycie CD.

Siódmy album w dorobku grupy w całości wyprodukował will.i.am. „Masters of the Sun Vol. 1” to pierwsze od ośmiu lat premierowe wydawnictwo grupy. Na płycie nie zabrakło wybitnych gości – w nowych kawałkach pojawiają się Nas, nieodżałowany Phife Dawg, Ali Shaheed Muhammad z A Tribe Called Quest, gwiazda K-popu CL, Slick Rick, Nicole Scherzinger i Posdunos z De La Soul. Premierze albumu towarzyszy także nowy klip do piosenki „Dopeness”. Na płycie nie brakuje trudnych tematów. BEP śpiewają o dostępie do broni, rasizmie, problemie imigracji, sytuacji w więzieniach oraz brutalności policji.

„Masters of the Sun Vol. 1” było promowane przez mocno polityczne klipy do piosenek „Big Love”, „Get It”, „Ring the Alarm pt. 1, pt. 2, pt. 3” oraz „Constant”. Black Eyed Peas wzywają do działania. Przez ostatnie dwa lata, członkowie grupy bardzo mocno zaangażowali się w różne przedsięwzięcia, m.in. akcje Black Allience for Just Immigration, #SchoolsNotPrisons, The Gathering for Justice, United We Dream, Revolve Impact oraz March for Our Lives i Families Belong Together.

Tracklista:

1. Back 2 Hiphop ft. Nas
2. Yes Or No
3. Get Ready
4. 4ever
5. Constant Pt.1 Pt.2 ft. Slick Rick
6. Dopeness ft. Cl
7. All Around The World ft. Phife Dawg, Ali Shaheed Muhammad, & Posdnuos
8. New Wave
9. Vibrations Pt.1 Pt.2
10. Wings ft. Nicole Scherzinger
11. Ring The Alarm Pt.1 Pt.2 Pt.3
12. Big Love

Polecane

Share This