Black Label Society – znamy szczegóły nowej płyty!


2010.05.17

opublikował:

Black Label Society – znamy szczegóły nowej płyty!

Płyta nosi tytuł „Order of the Black”.

„Na kilka miesięcy zaszyliśmy się w the Black Label Bunker i nagraliśmy najcięższe i najbardziej seksowne utwory, jakie jesteś sobie w stanie wyobrazić – mówi Zakk Wylde. – Nie możemy się doczekać, aż legiony Bersekerków na całym świecie usłyszą to symfoniczne arcydzieło!”

Zakk Wylde i jego formacja mają już na koncie blisko 2 mln sprzedanych płyt na całym świecie. Sam Wylde uważany jest za fenomenalnego gitarzystę i zarazem jednego z najlepszych na świecie mistrzów elektrycznego wydania tego instrumentu. Jako jedyny artysta, poza Jimi Hendrixem, posiada wzmacniacze Marshalla sygnowane swoim nazwiskiem.

Zakk swoją karierę rozpoczął w wieku 19 lat, kiedy w 1986 roku dołączył jako gitarzysta do Ozzy`ego Osbourne`a. Wkrótce okazało się, że nie tylko znakomicie radzi sobie z gitarą, ale także z komponowaniem nowych utworów. Współpracował z Osbournem m.in. przy płytach „No Rest For The Wicked”, „No More Tears” czy „Ozzmosis”. Wydał także jeden krążek z projektem Pride & Glory, album solowy oraz siedem płyt z Black Label Society.

 

Na najnowszym albumie, znalazło się 13 numerów. Album „Order of the Black” będzie następcą wydanego w 2006 roku „Shot to Hell”.

Polecane

Share This