BLACKPINK i YouTube Music ogłaszają transmisję koncertu


2020.12.11

opublikował:

BLACKPINK i YouTube Music ogłaszają transmisję koncertu

Wydarzenie jest zaplanowane na 27 grudnia 2020.

BLACKPINK w 2020 wydały debiutancki pełnowymiarowy album zatytułowany „THE ALBUM”. Aby przypieczętować ten sukces, wokalistki nawiązały współpracę z YouTube Music, dzięki czemu po raz pierwszy będą mogły wykonać utwory z płyty na żywo dla fanów na całym świecie (znanych jako Blinks). Oddajemy głos wokalistkom:

– Chciałyśmy zakończyć ten rok czymś wyjątkowym dla naszych Blinks, którzy tak cierpliwie na nas czekali. Mamy nadzieję, że wszyscy będą mogli w komfortowych warunkach cieszyć się naszym pierwszym livestreamem zatytułowanym „THE SHOW”. Koncert to nie wszystko, będziemy także organizować wiele niespodzianek dla tych, którzy dołączą do naszego kanału. Jesteśmy bardzo podekscytowane i nie możemy się doczekać – mówią dziewczyny.

Lyor Cohen, Global Head of Music w YouTube, przyznaje: – „THE SHOW” będzie epickim wydarzeniem, momentem WOW. BLACKPINK to obecnie jeden z najpopularniejszych zespołów na świecie. Dlatego to dla nas zaszczyt, że możemy pracować z tak utalentowanymi artystkami. To będzie wspaniały sposób na pożegnanie roku dla wszystkich fanów BLACKPINK na całym świecie.

Fani mogą zakupić bilety na wydarzenie w wersji STANDARD (29,99$) oraz PLUS (39,99$). Szczegóły pod tym adresem.

BLACKPINK to obecnie drugi pod względem subskrypcji artysta muzyczny na YouTube – prawie 54 mln obserwujących. Wokalistki mają kilka klipów w ekskluzywnym 1 Billion Views Club, jak również cztery teledyski na liście YouTube Top 10 All-Time najlepszych debiutów 24h od premiery. Debiutancki „THE ALBUM” ukazał się w październiku 2020.

Grupa zyskała rozgłos w 2016 i na nowo zdefiniowała fenomen k-popu. Ich singiel „DDU-DU DDU-DU” zanotował rekordowo wysoką pozycję na Billboard Hot 100, a klip zgromadził 36,2 mln wyświetleń w jeden dzień.

Polecane


Share This