Blood Orange i A$AP Rocky z nowym kawałkiem u Kimmela


2018.08.17

opublikował:

Blood Orange i A$AP Rocky z nowym kawałkiem u Kimmela

foto: kadr z wideo

Blood Orange zaprezentował nowy kawałek „Cheewing Gum” w czwartkowym programie „Jimmy Kimmel Live!”. Wokaliście na scenie towarzyszyli A$AP Rocky i Project Pat. „Cheewing Gum” to trzeci utwór zapowiadający album „Negro Swan”. Brzmienie piosenki bazuje na latach 80., ale uzupełniono je nowoczesną perkusją.

Artysta stał keyboardem na środku sceny otoczony grupą ludzi, wśród których znalazł się m.in. Rocky. Raper z Harlemu wykonał w nowym singlu Deva Hynesa częściowo śpiewaną zwrotkę.

„Negro Swan” ukaże się już w najbliższy piątek nakładem wytwórni Domino. Polskim dystrybutorem materiału będzie Sonic Records. Oprócz Rocky’ego i Pata na płycie gościnnie pojawią się Puff Daddy, Steve Lacyi Georgia Anne Muldrow. „Cheewing Gum” nie znajdziemy jeszcze w streamingu, możemy za to posłuchać dwóch wcześniejszych nowości “Charcoal Baby” i “Jewelry”.

 

A$AP Rocky już jutro w Polsce

Kilkadziesiąt minut temu ruszył Kraków Live Festival. Pierwszego dnia na scenie pojawią się m.in. Kendrick Lamar, Die Antwoord i Stormzy, jutro natomiast festiwal będzie gościł Jessie Wara, Martina Garriza, A$AP Rocky’ego i kilka innych gwiazd. Rocky wystąpi na głównej scenie o 21:00. Rozpiskę godzinową Kraków Live Festivalu znajdziecie tutaj.

Polecane

Share This