Blues Pills ponownie w Polsce


2016.12.04

opublikował:

Blues Pills ponownie w Polsce

foto: mat. pras.

W marcu odbędą się trzy koncerty Blues Pills w naszym kraju. Amerykańsko-francusko-szwedzka ekipa dowodzona przez charyzmatyczną wokalistkę Elin Larsson wystąpi w Gdańsku, Warszawie i Krakowie, promując tegoroczny album „Lady in Gold”.

Bilety w cenach 80/90 pln są już w sprzedaży. Organizatorem koncertów jest agencja Knock Out Productions.

01.03 – Gdańsk, B90

03.03 – Warszawa, Progresja

04.03 – Kraków, Kwadrat

Blues Pills to olejny zespół, który zakochał się w Polsce dzięki Wam, fanom. Dowodzona przez genialną na scenie i przemiłą poza nią Szwedką Elin Larsson międzynarodowa grupa Blues Pills, gościła u nas wiosną 2016 roku, dając dwa kapitalne koncerty, których przyjęcie było nie gorące, lecz prawie wrzące! Nic dziwnego, że Elin, perkusista André Kvarnström, który pod koniec 2014 roku zajął miejsce Cory&#039ego Berry, znakomicie wymiatający na gitarze Francuz Dorian Sorriaux i kolejny rodak wokalistki, basista Zack Anderson, postanowili uwzględnić nasz kraj w planach koncertowych na 2017 rok.

Dla tych, którzy jeszcze nie mieli jakimś cudem okazji słyszeć Blues Pills informacja, że kapela wykonuje kapitalnego oldschoolowego hard rocka, rocka i blues rocka spod znaku Jimiego Hendrixa, Led Zeppelin, Cream, Fleetwood Mac, Spencer Davis Group, Jamesa Browna. Debiutancka, imienna płyta z 2014 roku dotarła do czwartego miejsca listy niemieckiej, a „Lady In Gold” z roku 2016 wylądowała na jej szczycie. Uwagę na scenie kradnie momentalnie Elin, wygląda jak modelka z lat 60., teleportowana do współczesności, a śpiewa wprost genialnie, niczym Janis Joplin, Aretha Franklin, Grace Slick w jednym.


Polecane

Share This