Bob One & Bas Tajpan z singlem „Wyżej” (wideo)


2017.12.09

opublikował:

Bob One & Bas Tajpan z singlem „Wyżej” (wideo)

foto: Dominik Zachariasz

Na MaxFloRecTV trafił nowy klip duetu Bob One & Bas Tajpan. Wideo towarzyszy singlowi pt. „Wyżej”. To już 3. odsłona wspólnego mixtape’u artystów. Wydawnictwo zatytułowane „Po swojemu” ukaże się nakładem MaxFloRec na początku przyszłego roku

Może nie tyle wyżej, co coraz bliżej do premiery nowego krążka duetu Bob One & Bas Tajpan. Mixtape „Po swojemu” ukaże się już w przyszłym miesiącu nakładem MaxFloRec. Jeszcze bliżej z kolei do koncertu artystów w ramach Śląskiego Rap Festivalu. Bas Tajpan i Bob One zagrają w katowickim Spodku już w najbliższą sobotę.

Za realizację teledysku odpowiada Michał Sulich z Salty Skills w kooperacji z Jakubem „Kłakiem” Kubikiem (scenariusz, współreżyseria). W rolach głównych wystąpili: Damian „Robot” Chrobot, Jarosław Cyba i Robert Strzała.

To będzie mieszanka rapowych, karaibskich i afrykańskich inspiracji. Jednocześnie będzie nowocześnie: nawiążemy do muzyki, którą robi się teraz w Europie i na całym świecie. Połączymy te brzmienia z charakterystycznym dla nas vibe’em – mówili o mixtape „Po swojemu” Bas Tajpan i Bob One. Za produkcję płyty w całości odpowiadać będzie Bob One. Album powstaje w kultowym MaxFloStudio w Katowicach.

Polecane

Share This