Bob One & Pokahontaz – wspólny klip już na YouTube


2013.12.18

opublikował:

Bob One & Pokahontaz – wspólny klip już na YouTube

Przed chwilą na kanał MaxFloRecTV w serwisie YouTube trafił ostatni klip promujący album „Twój ruch” Bob One’a. Obrazek do utworu „Przestań” to jednak na pewno nie ostatnie wideo artysty w ogóle. Jak mówi on sam: Idzie nowe, ale póki co zachęcam do sprawdzenia, jakim uderzeniem kończymy stare. Twój ruch!

Wizualizacja numeru „Przestań” jest już siódmą promującą płytę „Twój ruch”. Jako że siódemka jest wyjątkową cyfrą, postaraliśmy się, żeby ten siódmy klip także był wyjątkowy. Dlatego też wersja kawałka diametralnie różni się od tej z płyty. Powstała na zupełnie nowym bicie autorstwa Zeteny, a swoje gościnne zwrotki dograli Rahim i Fokus – komentuje Bob One. Pomysł na jego współpracę z grupą Pokahontaz zrodził się zupełnie naturalnie. Słuchając z Fokusem ostatniej płyty Bob One’a, strasznie spodobał nam się utwór „Przestań”. Padła więc propozycja, abyśmy dorzucili po zwrotce, na co chętnie przystaliśmy. Następnie Zetena machnął remix i powstał nieprzyzwoicie tłusty banger – opowiada Rahim. Pozostało stworzyć dobry obraz, więc uderzyliśmy z tym

do profesjonalistów w tej dziedzinie, 2nd door on the left (grupa filmowa odpowiadająca m.in. za klip  do „Pompuj pompuj” Pokahontaz – przyp. red.).

{reklama-hh}

Zdjęcia do zremiksowanego przez Zetenę utworu zrealizowano w podziemiach starych fabryk we Wrocławiu. Chłopaki z 2nd door on the left przysłali 2 pomysły, z których od razu zajarałem się tym kojarzącym mi się trochę z „Fight Clubem”, ale w jeszcze mroczniejszej wersji – wspomina Bob One. Przy okazji premiery klipu artysta pokusił się o podsumowanie swojej tegorocznej działalności: To był pracowity i owocny rok. Spotkałem się z wieloma dobrymi sygnałami od ludzi, a moje utwory zaistniały w mediach. To daje jeszcze więcej energii do dalszej pracy.

Wersję audio kawałka „Przestań” w remiksie Zeteny znajdziecie tutaj .

Polecane

Share This