Body Count gwiazdą Rock In Summer

Zespół Ice`a-T przyjedzie do Polski.


2014.12.11

opublikował:

Body Count gwiazdą Rock In Summer

W 2015 roku do koncertowego rozkładu wraca impreza Rock In Summer. W jej ramach 16 czerwca w Parku Sowińskiego wystąpi kultowa grupa Body Count wraz z legendarnym Ice`m-T. Koncert odbędzie się w Warszawie w Parku Sowińskiego.

Body Count to amerykańska grupa rapcore’owa, powstała w 1990 roku w Los Angeles z inicjatywy Ice`a-T i Erniego C. Muzycy jako pierwsi połączyli inspiracje hip-hopowe, heavy metalowe i hard rockowe, wyprzedzając Rage Against The Machine, Limp Bizkit czy Linkin Park. Body Count to pełnowymiarowy zespół metalowy, dowodzony przez legendarnego rapera, dzięki któremu teksty i przekaz zyskują dodatkową moc.

Kiedy w 2013 roku Ice-T ogłosił, że zespół rozpoczął prace nad nowym albumem – w środowisku muzycznym zawrzało. Temperaturę dodatkowo podniósł wielki powrót na scenę, na festiwalu Fun Fun Fun Fest. Album „Manslaughter” ukazał się w czerwcu 2014, wydany nakładem Sumerian Records.

Bilety na koncert trafią do sprzedaży w czwartek, 11 grudnia. Znajdziecie je na eBilet.pl. Wkrótce poznamy kolejnych wykonawców, którzy zagrają na warszawskiej imprezie.

Polecane