Bogusław Linda w klipie Ostrego i Sebastiana Fabijańskiego

Zobaczcie wideo do singla promującego "Psy 3. W imię zasad".


2019.12.09

opublikował:

Bogusław Linda w klipie Ostrego i Sebastiana Fabijańskiego

fot. Bartosz Mrozowski

Zgodnie z zapowiedzią w sieci pojawił się klip do wiodącego singla promującego „Psy 3. W imię zasad”. Niemal identycznie zatytułowana piosenka jest owocem współpracy Ostrego i Sebastiana Fabijańskiego. W klipie artystom partneruje Bogusław Linda, czyli kultowy Franz Maurer.

Jak wspomina sam O.S.T.R.: – Wychowałem się na tekstach Franza Maurera. “Psy” to zdecydowanie najważniejszy polski film mojego dorastania. Bez niego mój styl i twórczość w jakimś tam stopniu byłyby pewnie inne. Cieszę się, że przy kolejnej odsłonie “Psów” mogę być już obecny nie tylko jako wierny widz.

Dla Sebastiana Fabijańskiego współpraca z O.S.T.R. to debiut na rynku muzycznym: – To najważniejszy jak dotąd projekt w moim życiu – bo na tym bicie jestem ja. W filmach się zasłaniam rolą. Tu się odsłaniam. Jest to początek mojej drogi muzycznej. Zacząłem ją z O.S.T.R., który wraz z ekipą pomaga mi przy nagraniu mojej płyty. Jestem mu za to cholernie wdzięczny, a także za to, że mnie przygarnął i mi zaufał.

Sebastian Fabijański swoją pasję do hip-hopu odkrył zanim poplątana ścieżka życia rzuciła go w tryby szkoły filmowej. Szybka kariera na srebrnym ekranie odsunęła muzykę na dalszy plan, ale za sprawą znajomości z O.S.T.R. przed artystą otwierają się nowe perspektywy. Singiel “Psy. W imię zasad” to oficjalnie początek dyskografii Sebastiana Fabijańskiego, który zapowiedział już swój solowy album na pierwszą połowę 2020 roku.

Trzecia część „Psów” Władysława Pasikowskiego trafi na ekrany kin 17 stycznia.

Polecane