Bójka między raperami podczas kolejnej odsłony Verzuz (video)


2021.12.04

opublikował:

Bójka między raperami podczas kolejnej odsłony Verzuz (video)

Tego raczej nikt się nie spodziewał, ale podczas ostatniego pojedynku z cyklu Verzuz doszło do rękoczynów pomiędzy członkami Bone Thugs-N-Harmony i Three 6 Mafia.

W czwartek w The Hollywood Palladium na scenie Verzuz spotkali się członkowie Bone Thugs-N-Harmony i Three 6 Mafia. Po tym jak Bizzy Bone z Bone Thugs dokończył swoją zwrotkę, stwierdził, że oponenci okazali mu brak szacunku podczas występu i rzucił butelką wody w stronę członków Three 6 Mafia. To rozwścieczyło ich na tyle, że ruszyli do taka, już nie awersy na na pięści. Całe zdarzenie zostało zarejestrowane przez kamery – film z tego co się wydarzyło możecie obejrzeć poniżej.

Po incydencie program został przewiny na kilak minut. Na szczęście członkowie obu zespołów jak i ich ochrona szybko ostudzili emocje i nagrania show zostały wznowione. Bizzy przeprosił za swoje zachowanie. Gościnnie na scenie poza dwoma składami wystąpili m.in. Terrence Howard, Lil Jon, Lil Wayne i Lil Flip. Po nagraniu, producenci programu powiedzieli, że nie było potrzeby wzywania na miejsce zdarzenia policji, tak więc nikt nie został także aresztowany.

Polecane

Share This