Bon Jovi prezentuje singiel „Do What You Can” i ogłasza nowy album


2020.07.26

opublikował:

Bon Jovi prezentuje singiel „Do What You Can” i ogłasza nowy album

Po tym, jak zostali zmuszeni do odwołania światowej trasy koncertowej i opóźnienia wydania długo oczekiwanego albumu, zespół Bon Jovi ogłosił, że ich nowy album „2020” zostanie wydany 2 października 2020 roku. Zapowiadający płytę nowy singiel „Do What You Can” właśnie trafił do serwisów streamingowych.

Album, którego premierę zaplanowano pierwotnie na 15 maja 2020 roku, wypełniły głębokie, dojrzałe piosenki, które, podobnie jak itytuł całości, miały przygotować słuchaczy na niełatwy, pełen wyzwań rok wyborczy. Tak samo jak i cała Ameryka, również zespół Jona niespodziewanie doświadczył pandemii koronawirusa, która zmieniła świat. Wkrótce potem szybko nastąpiły przełomowe wydarzenia związane ze śmiercią George’a Floyda i późniejszym narodowym ruchem na rzecz równości rasowej. Artysta zdawał sobie sprawę, że tematów związanych z rokiem 2020 wciąż przybywa. W zaciszu domowego studia, przygotwal więc dwie nowe piosenki „American Reckoning” i „Do What You Can”, które dotyczą ostatnich wydarzeń i uzupełniają album o istotne zagadnienia.

Jestem świadkiem historii. Uważam, że największym darem artysty jest umiejętność mówienia swoim głosem w sprawach, które nas poruszają – powiedział Jon Bon Jovi.

SPRAWDŹ TAKŻE: Quebonafide zapowiada trasę koncertową i obiecuje „coś specjalnego”

Polecane

Share This