Bonson i Avi pochwalili się wiedzą na temat piłki nożnej. Sprawdź, jak im poszło


2020.02.29

opublikował:

Bonson i Avi pochwalili się wiedzą na temat piłki nożnej. Sprawdź, jak im poszło

fot. kadr z wideo

Piłkarski Poker co tydzień weryfikuje wiedzę gości na temat futbolu. W najnowszym odcinku, który jednocześnie kończy pierwszy sezon programu, wystąpili Bonson oraz Avi, którzy w ubiegłym roku wydali wspólnie dwa utwory.

Włodarz programu, czyli Konrad Szymański, to jeden z najbardziej popularnych YouTuberów, którzy w całości swojej twórczości zajmują się zagadnieniem piłki nożnej.

Na stronie bonson.store trwa preorder albumu, który jest dostępny w dwóch wersjach. Do każdej z nich dodawane są unikatowe gadżety, które nie będą dostępne poza przedsprzedażą.

Złoty król, to ironiczne odwołanie do osobowości Bonsona. Artysta znany jest z dość hulaszczego trybu życia, sukcesywnie jednak w jego życiu następuje stabilizacja. Stara się opierać pokusom, mimo to demony często czekają za rogiem i nie zawsze udaje się odeprzeć ich atak. „Król się bawi złotem płaci”, ale czy wszystko złoto co się świeci? Czy wszystko jest tak kolorowe i fajne jak się wydaje? Jak zapowiedzieli sam raper i wytwórnia Def Jam Recordings Poland, najnowsze wydawnictwo, to jego najbardziej nieoczywista produkcja. W wersji preorderowej składać się będzie z 11 utworów oraz dwóch bonus tracków. Artysta nie współpracował jeszcze przy żadnej swojej płycie z tyloma producentami, co pokazuje tylko szeroki przekrój albumu. Na krążku pojawi się także kilku gości, którzy sukcesywnie będą ujawniani. Nie obędzie się bez sporych zaskoczeń, dlatego warto śledzić social media rapera oraz wytwórni. „Królu złoty” bardzo często pojawia się w komentarzach, pod nowymi wydawnictwami Bonsona, co można odbierać jako docenienie jego warsztatu i umiejętności.

Polecane

Share This