Bonson i Dwa Sławy łączą siły w letnim numerze z płyty „Diabeł Stróż”


2022.07.05

opublikował:

Bonson i Dwa Sławy łączą siły w letnim numerze z płyty „Diabeł Stróż”

fot. mat. pras.

Dwa tygodnie temu Bonson przedstawił słuchaczom „Milion/ZW” – maxisingiel promujący nadchodzący album „Diabeł Stróż” – singiel przyjął się z dużą sympatią wiernych fanów, czekających na solowy materiał Bonsona już dwa lata. Dziś nadszedł czas na nieco lżejszy, wakacyjny singiel z featuringiem Dwóch Sławów, którzy wsparli Bonsona na storytellingowym numerze opowiadającym o tytułowej „Naomi”. Produkcją utworu zajął się Czarny HIFI wsparty cutami przez DJ-a Te. Video do singla to dzieło Filop Studio, który zajmuje się wszystkimi teledyskami na nowym albumie Bonsona.

Bonson i Dwa Sławy spotkali się już w tym roku na płycie „Z Archiwum X2” w numerze „Dorośli muszą nam pomóc” – bardzo dobrze przyjętym przez słuchaczy i recenzentów, którzy zgodnie uważają go za najlepszy numer z albumu poza singlami.

Drugi solowy album Bonsona w Def Jam Recordings Poland to kumulacja doświadczeń artysty z dwóch ostatnich lat. Krążek wyprodukowany przez takich artystów jak Czarny HIFI, Gory, Ka-Meal, Ramzes czy Eigus to mieszanka złości, agresji i smutku przelewanego przez artystę na papier od wielu lat – prawdziwi fani rapera ze Szczecina będą w pełni zadowoleni. W najbliższych tygodniach Bonson wraz z Def Jam Recordings Poland stopniowo będą ujawniać gości na albumie.
Wersja preorderowa jest dostępna w dwóch wariantach – standardowym, wzbogaconym o plakat z okładką autorstwa MDOOMa i premium w czarnej, matowej kopercie bąbelkowej zawierającej dodatki: pendrive w kształcie karty kredytowej z rozszerzoną wersją albumu (zawiera bonus tracki oraz teledyski), metalowy naszyjnik z nieśmiertelnikiem, gumowy breloczek oraz specjalną kartę tarota z autografem Bonsona, upoważniającą do darmowego wejścia na jeden wybrany koncert solowy rapera.

Polecane

Share This